PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Jakież to odświeżające móc w końcu obejrzec porządny film grozy(bo horror sensu stricte to jednak nie jest).Interesująca historia, "zimny" skandynawski klimat i świetna gra młodych aktorów. Ciekawe czy taki film potrafią w Holyłódzie godnie odtworzyc(bo, że będą próbowac to pewne).

ocenił(a) film na 10
Groucho

Niech nie próbują. Miłość jaka jest ukazana w tym filmie jest czystą definicją tego słowa. Zaufanie, poświęcenie, wsparcie, troska o siebie, wspólne bezpieczeństwo, bliska więź. Dla mnie ten film jest czymś niesamowitym, nie miałem jeszcze okazji obejrzeć takiego filmu, dlatego jestem bardzo rad, że dzięki ENEMEFowi udało mi się.
To nie jest film dla osób, które oczekują krwi i panicznego stracu, ale dla tych, którzy chcą coś z filmu wynieść. No cóż...film oceniłem na 10 i dodałem go do ulubionych...a pozycje ocenione na 10 i ulubione są w moim repertuarze rzadkością.
Serdecznie polecam tym, którzy widzą duszę filmu, a ne tylko jego ciało.

Na pewno bardzo często będę wracał do tego filmu, a już nie mogę się doczekać kiedy zostanie on wydany na DVD.

Pozdrawiam i polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones