PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Na początek chciałbym powiedzieć, ze film naprawde godny polecenia. Faworyt enemefu. teraz:

<spoiler>
na końcu gdy Oskar jedzie pociągiem z Eli. Orientuje się może ktoś jaką wiadomość do siebie wystukali ?

ocenił(a) film na 10
al_adi

Hmm póki co czytam książkę, ale nie ma tam ani jednej wzianki o tym alfabecie ( znakach jakie "stukają"), ale jeżeli nawet, to wiadomo że jest to w języku szwedzkim. Najpierw by trzeba odszyfrować szwedzkie znaczenie tego " stukania", a później przetlumaczyć na polski. Hmm może w książce jest to napisane, jak doczytam, to może napiszę ( chociaż wahałbym się, ponieważ nie chciałbym odebrać przyjemności czytania tej przecudnej książki, którą chłonę jakym wcierał krem nawilżający do skóry) :P

użytkownik usunięty
al_adi

Oskar wystukuje "puss" co po szwecku znaczy "small kiss". A Eli chwile wcześniej najprawdopodobniej "uss". Na IMDb ktoś celnie zauważył, że może to być rodzaj gry pomiędzy nimi (Oskar uśmiecha się przed odpowiedzeniem do Eli). Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones