PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

No więc tak, film w dość barwny sposób opisuje wielką przyjaźń między wampirzycą a chłopakiem no i to jest głównym przewodnim mottem tego filmu.
Zdecydowanie nie jest to taki stricte horror do których przyzwyczaiło nas Hollywood bo na pierwszy rzut oka widać że nie jest to typowa produkcja zdecydowanie odbiegająca od stylu Hollywood. Do tego filmu trzeba mieć odpowiednie podejście bo jak nastawisz się na horror to zawiedziesz się bardzo.
Jak napisałam w temacie jest tu kilka ciekawych scen jak chociażby ta w której wampirzyca rozprawia się brutalnie z popaprańcami którzy byli wrogo nastawieni do głównego bohatera filmu. Nie jest to film super akcji i nie uświadczysz tu spektakularnych scen akcji w stylu Bad Boys 2 a mimo to film może się podobać, pomimo wyraźnych "dłużyzn" czyli scen monotonnych.
Taki jest charakter tego filmu że jest taki rozwlekły ale mnie to nie przeszkadzało i nawet mi się podobał. Warto sięgnąć po tę produkcję właśnie ze względu na taki rodzaj odskoczni od typowego kina Hollywoodzkiego. I tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones