PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Nie dla dzieci hollywood

ocenił(a) film na 10

Piekny film na wysokim poziomie rozumiany przez osoby powyzej 12 roku zycia!Przyjemnoscia dla mnie smiertelnika bylo ujrzec ten film.Niestey niedoceniony za brak banalu

użytkownik usunięty
laysu

Zgadzam się z Tobą.Film ciekawy,piękny,fabuła interesująca.Czekać tylko
na kolejne szwedzkie filmy. :-)

ocenił(a) film na 10
laysu

Zgadzam sie w 100% glupek tego filmu nie pojmie poprostu arcydzielo! Cos tak zupelnie innego, szwedzkie filmy maja do siebie smutek bardzo dobrze ujety oczywiscie, ale tu jest tyle emocji ze poprostu trudno sie wyrazic! Tak innosc w kinie zawsze sie przydaje.

ocenił(a) film na 10
Masin_2

Ja miałam 12 lat gdy zobaczyłam ten film (czyli to było rok temu) i świetnie go zrozumiałam, przepiękny.

laysu

Zagranicą doceniony.

ocenił(a) film na 10
neo_angin

Bardzo szkoda, że tak rzadko takie filmy są dobrze przyjmowane, czy w ogóle jest o nich mowa. Szwedzkie kino ma w sobie pewien klimat, coś tak niesamowitego, że na seansie 'Pozwól mi wejść' czułam wręcz chłód bijący z ekranu. W mojej opinii nie jest to kolejny film o wampirach, a porównywanie go do 'Zmierzchu' ( z czym się spotkałam), jest kompletnym nieporozumieniem ;)

ocenił(a) film na 2
laysu

w mojej opinii - tylko dla filmowych masochistów!
(svkk, 33 lata)

slavekkrak

Jeśli przez filmowych masochistów rozumiesz osoby których chęć poznawania ambitniejszych filmów wykracza poza ckliwe patetyczne dramaciki jak "Zielona Mila" to się zgadzam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones