PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Pomysł świetny

ocenił(a) film na 7

Tak powinien wyglądać film o wampirze:nastrojowy, tajemniczy, wieloznaczny. Pomysł na fabułę fajny, szkoda, że reżyser nie podołał. Film niestety nudny jak flaki z olejem. Jedynie kilka momentów napięcia. Do tego efekt psuje w kilku miejscach dosłowna brutalność i nie pasujące tu śmieszne sceny, jak atakujące koty, czy pożar w szpitalu. Ale dzieciaki, ze wskazaniem na małą wampirzycę, naprawdę urocze.

ocenił(a) film na 8
dzarno

Nie wiem czy tak powinien wyglądać horror, bo właściwie horrorów nie oglądam. Zabierając się za "Pozwól mi wejść" nie znałam nawet gatunku filmu. I bardzo dobrze się złożyło. Nie nastawiałam się :). I dlatego nie mogę się z Tobą zgodzić, że reżyser nie podołał, i że film był nudny. Mnie zaciekawił od pierwszej sceny (fajny klimat), a tak na marginesie to zima jest piękna :). Świetne zdjęcia, ciekawi aktorzy, fajny pomysł (według mnie wykonano 99% normy). Jeszcze muszę się zgodzić z Tobą z tymi niepasującymi śmiesznymi scenami. Te koty tu tak pasowały jak drewniane koło od wozu do porsche. Scena z samospaleniem też nie należała do wybitnych, podobnie jak ukazanie "skwaśniałej" twarzy ojca Eli. Jednakże przyznać muszę, że film nie rozczarował mnie, a wręcz przeciwnie. Na dodatek pozostawił dobry smak po przespaniu się z nim (w przypadku horroru to rzecz dziwna niesłychanie :)).
Z całą odpowiedzialnością daję 8/10 (choć przy ocenie filmu na głównej stronie mój synek wcisnął 6. Zaznaczam: to nie wyrażenie jego opinii, bo w czasie oglądania filmu po prostu spał smacznie ;))
Nie wybitny, ale bardzo dobry (przyzwoity ;)). Warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 10
Negatywna_2

Tak na marginesie to możesz zmienić ocenę wciskając odpowiednią gwiazdkę. Możesz zmieniać oceny kiedy tylko chcesz :D

ocenił(a) film na 5
dzarno

przy scenie z kotami zaczelam zastanawiac sie co ja ogladam- horror czy komedie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones