PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

Jezeli ten film faktycznie ma jakis sens- to jestem idiota i sie do tego przyznaje.

herbatkowy

Film jest nakręcony na podstawie świetnej książki o przyjaźni i samotności wampira. Film ma sens, i to głęboki....

herbatkowy

Może obejrzyj kiedyś ten film jeszcze raz ale patrząc na niego "inaczej". Może dostrzeżesz w nim coś ciekawego, pięknego ale może nie.

ocenił(a) film na 3
rosaria

Dzieki za wyrozumialosc, ale watpie zebym jeszcze go kiedys obejrzal- po co sie meczyc :) Generalnie nie lubie wampirow, i wszystkiego co z nimi zwiazane (w tym filmow), nie to zebym sie jakos ich specjalnie bal albo sie ich spodziewal gdzies w ciemnym zakamarku ale nie lubie tracic czasu na "bajki", oczywiscie sa wyjatkowe historie ktore bardzo lubie takie jak Wladca Pierscieni, czy Wiedzmin. Ale generalnie wampiry, to dla mnie temat tak bardzo wyczerpany i nierealistyczny, ze naprawde wole juz obejrzec 20-ty raz shreka niz nowosc o wampirach. Pozdrowionka :]

herbatkowy

Rozumiem:) pozdrawiam również!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones