PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464544}

Pozwól mi wejść

Låt den rätte komma in
6,7 39 832
oceny
6,7 10 1 39832
6,9 16
ocen krytyków
Pozwól mi wejść
powrót do forum filmu Pozwól mi wejść

piekny obraz przyjazni i milosci oraz wielkich zmian jakie zachodza w glownym bohaterze. swietny, polecam. p.s. to dziewcze wampir jest bezkonkurencyjna, rola diabla, oczy aniola.

ocenił(a) film na 10
desire0

Rola diabła , oczy anioła - ciekawe... Zgadzam się z Twoją opinią.

emmesey

bardzo dziekuje, wspomne przed snem ze i mnie wspomniano.. dobrej nocy i nowego swiata zycze

ocenił(a) film na 10
desire0

heh.. Dzięki - nawzajem :)

ocenił(a) film na 10
desire0

Mnie raczej trudno jest określić Eli mianem " diabła", w końcu mamy tu do czynienia z dramatem dziecka zmuszonego do marnej i długotrwałej egzystencji w wampirzym ciele. Widzimy na ekranie jak nie jest w stanie zapanować nad głodem, który zmusza ją do wbijania zębów w tętnicę lub picia bezcennego płynu dostarczonego przez opiekuna, a scena po zabiciu osiedlowego pijaczka pod mostem pokazuje, że nie sprawia jej to przyjemności. Zgadzam się co do rewelacyjnej kreacji Liny Leandersson... ma piękne oczy, w których nagromadził się dwustuletni ładunek bólu i smutku.

http://houseofmirthandmovies.files.wordpress.com/2010/02/large-let-the-right-one -in-blu-ray11.jpg

ocenił(a) film na 10
Skandal

Mnie ta scena wspomniana przez Ciebie bardzo wzruszyła. Lina idealnie pokazała te wszystkie emocje, z którymi zmagała się Eli tylko w trakcie kilku sekund - szacunek. A oczy ma śliczne - takie duże...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones