PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8867}
6,4 39 417
ocen
6,4 10 1 39417
5,6 11
ocen krytyków
Predator 2
powrót do forum filmu Predator 2

Arni odmówił

ocenił(a) film na 8

zagrania w drugiej części. Dlaczego ????????? Ktoś wie?? Przeciez w squelach gra (Terminator). :(

ocenił(a) film na 7
Szajba

Odmówił dlatego, że w tym czasie zagrał w Terminatorze 2 :)

ocenił(a) film na 8
radziorny

Hehe, temat napisany w 2005 roku :P Ale lepiej późno niż w cale :) Szkoda, że terminy się splotły.

Szajba

Ja pierdziele, odpowiedź na posta po niecałych 8 latach :D Normalnie jajca jakich mało :P Hahah

ocenił(a) film na 8
Szajba

8 lat czekac na odpowiedz bezcenne*

Szajba

Odpowiedź znalazłem w wydanej w tym roku w Polsce autobiografii Arnolda-

Ponieważ Predator odniósł wielki sukces kasowy przy bardzo małym budżecie to jego reżyser, McTiernan, którego notowania w Hollywood po tej produkcji (oraz po Szklanej pułapce) wzrosły, życzył sobie znacznie większej gaży za kolejną część. Tymczasem producenci drugiej części Predatora wymyślili sobie, że sequel wyprodukują tym samym nakładem kosztów. Stąd wzięła się zmiana reżysera drugiej części.

Prócz zmiany reżysera, Arnoldowi nie odpowiadał scenariusz - uważał, że nikt nie będzie chciał oglądać potwora grasującego po centrum Los Angeles.

Trzeba dodać, że w latach kręcenia Terminatorów i Predatorów Arnold bardzo poważnie traktował swoją karierę aktorską i odrzucał wiele propozycji które jego zdaniem mogły zaszkodzić jego karierze i osiągnięciu statusu gwiazdy.

BTW bardzo polecam autobiografię Schwarzeneggera!

oddness

Arnie często miał wyczucie. Nie pamiętam, co prawda, czy drugi Predator był kasowym sukcesem, ale rzeczywiście "potwór grasujący po centrum Los Angeles" to jak dla mnie pomysł chybiony.

A do tej autobiografii to mnie zachęciłeś :)

ocenił(a) film na 10
Szajba

Bo zagrał w Terminatorze 2: Dzień sądu.

ocenił(a) film na 6
legia2912

Nie prawda. Nie pasował mu scenariusz i miał rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones