PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8867}
6,4 39 412
ocen
6,4 10 1 39412
5,6 11
ocen krytyków
Predator 2
powrót do forum filmu Predator 2

Jedynka i jeszcze raz jedynka. Kultowy film z czasów kiedy pożyczało się VHS od kumpla .Ale część druga też jest klimatyczna tyle tylko że wg mnie sceny akcji są mało ciekawe poza dość dobrym finałem. Brak Arniego nie przeszkadza wcale.

ocenił(a) film na 8
armarange

Oczywiscie jedynka jest klasykiem. Zgadzam sie z Toba ze dwojka ma swoj wlasny imho bardzo ciekawy klimat + swietne role Glovera i Paxtona. Od czasu do czasu warto powrocic do tego filmu :)

ocenił(a) film na 5
amsztel

No tak ale nie ulega dla mnie kwestii ze dójka to już obniżenie lotów

ocenił(a) film na 9
armarange

OD ARCYDZIELA JAKIM JEST CZESC PIERWSZA ODBIEGA TYLKO TROSZKE. DAJAC PREDATOROWI 10KE TO TEMU PRZYNAJMNIEJ 8 LUB NAWET 9. NIE ROZUMIEM POLSKIEJ MENTALNOSCI I ZANIZANIA OCEN FILMOM. BIORAC POD UWAGE, ZE KTOS DAJE SWOJEMU ULUBIONEMU FILMOWI 8 I LECI NIZEJ ZAMIAST WYSTARTOWAC Z 10KA TO JAKAS WADA GENETYCZNA POLAKOW I NIEDOWARTOSCIOWANIE. MASAKRA.

ocenił(a) film na 4
lsd909

nie kumam co ty żeś tu napisał. 10-tka jest jak sama nazwa wskazuje dla 'Arcydzieł' a nie dla ulubionych filmów - dla takich mamy 7-demki i 8semki. Ja takich Arcydzieł w życiu widziałem zaledwie sztuk dwa(jeden film i jedna trylogia ). Nie kumam jak niektórzy mogą mieć po 50-100 filmów ocenionych na 10 to jest jakiś debilizm bo inaczej tego nie umiem określić

ocenił(a) film na 9
mordarg

jakis nie dowartosciowany jestes jak co slubie i ogl;adam po 10 razy to daje 10tke bo gowna nie ogladam ajak cos widzialemn raz i nie chce wiecej tego widzies ale mi sier podobalo to daje 6 lub 7 lub 8

ocenił(a) film na 8
lsd909

Ja nigdy niedaje 10 i jeden bo zawsz moze powstac cos lepszego lub gorszego. Aha ze tam sie u mnie 10 pojawilo to jakis blad godzilli 2 na bank bym dal hehe

ocenił(a) film na 9
mordarg

predator 2 to za..bisty sequel i w calej kinomatopgrafi zaledwie kilka tytulow tak mnie uzeklo: mamy tu wulgarny jezyk, ekstawaganze montazowa i golizne jak z filmow z tracy lords nie moge dac nizszej oceny niz 10 bo to jeden z najlepsiejszych sequeli wszechczasow. danny roz....bal temat

ocenił(a) film na 8
lsd909

Ponioslo cie a Traci to NIECH ZOSTANIE NA MARSIE

ocenił(a) film na 9
mordarg

to dawaj se 7 i 8ki ja daje 10tki bo jestem cool a ty jestes zamul ahoj

ocenił(a) film na 4
lsd909

widać nick adwkwatny do rzeczywistości. lsd ci pomieszało wajchy i zwykłą wypowiedź odbierasz jako atak ahoj !

ocenił(a) film na 9
mordarg

ostatnio slysze glosy i szepty za plecami

ocenił(a) film na 8
lsd909

I widzisz 1 9 2 8 zanim posta przeczytalem a trafilem tu przypadkiem bo o rezyseta chodzilo

armarange

Też tak samo oceniłem dwójkę, końcówkę uważam za co najmniej dziwną ;)

ocenił(a) film na 8
armarange

Ale po tym co napisales ocena 5 to kpina ja tam jako nastolatek ogladalem 2 rownie czesto podobna sytuacja jest z obcymi wole 3 i 1 a niz 2 moze dlatego ze 3 jako pierwszy ogladalem i do teraz pamientam telewizor u babci w pokoju jak w drugim urodziny byly ALIEN 3

Verolite

Nigdy nie miałem szansy obejrzeć 2 warto z perpektywy współczesnych kiepskich kontynuacji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones