PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509652}
6,1 60 286
ocen
6,1 10 1 60286
5,1 12
ocen krytyków
Predators
powrót do forum filmu Predators

???

ocenił(a) film na 8

To druga część z Predatora z Arnoldem? Bo ta dziewczyna od początku wyglądała podobno do tej, a
gdy zaczęła opowiadać o tym co się stało w tej Gwinei to już byłem pewny na 90%. I po zakończeniu
na 60% jestem pewny że będzie ciąg dalszy. Oni przetrwali a nowi spadali :D

kamil98760

Nope. Wystarczy że spojrzysz na listę aktorów. W 'Predatorze" była Elpidia Carrillo jako Anna, tutaj jest Alice Braga jako Isabelle. A to że nawiązywała do pierwszej części to dlatego że służy dla Sił Obronnych Izraela i coś na pewno obiło jej się o uszy. Co do następnej części to jestem ją sobie w stanie wyobrazić, szczególnie po otwartym zakończeniu. Sam Rodriguez mówił że chętnie wziąłby się za kolejną część, lecz nikt jeszcze nie wie kiedy.

ocenił(a) film na 8
DarthMnich47

No niby tak, ale pewne nawiązanie do tamtego predatora jest. No a kolejną część też widzę. Nawet więcej. W kolejnej czeęści wydostają się z planety, ale predatorzy lecą za nimi lub z nimi (mają kamuflaż). A w jeszcze kolejnej walka na Ziemi :D

ocenił(a) film na 7
kamil98760

Dobrze,że ty nie piszesz sceriuszy do kolejnych części;)

ocenił(a) film na 6
kamil98760

Predators to kopia Predatora 80% jest wzięte z jedynki

ocenił(a) film na 7
legia2912

To nie jest kopia to specjalne masa nawiązań od dżungli zaczynając a na smaczkach typu pojedynek Japończyka z Yakuzy z Predatorem niczym w wersji z lat 80 Billy z Predatorem. Kopia to by była gdyby ten film zupełnie olewał starszą wersję ale tutaj nawet ta cała Isabel mówi, że kiedyś na ziemi była taka sytuacja z komandosami i podaje ich liczbę i że tylko jeden przeżył. Dokładnie opisuje całą sytuacje jaka miała miejsce w pierwszym filmie więc to żadna kopia. To celowe nawiązania.

ocenił(a) film na 3
DarthMnich47

"coś na pewno obiło jej się o uszy."

Szkoda, że jej się nie obiła "czystka" W LA. Doprawdy ten film to taki pomyj, że szok.

kamil98760

Ooo stary, jak można takiemu gniotowi dać 10? Ty sobie żartujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones