PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115906}

Proch, zdrada i spisek

Gunpowder, Treason & Plot
6,9 803
oceny
6,9 10 1 803
Proch, zdrada i spisek
powrót do forum filmu Proch, zdrada i spisek

Tak jak w tytule tematu poszukuję filmu bo chciałbym go mieć w swojej kolekcji. :) Pozdrawiam

witoldgaska

Widzę że nie tylko ja "zarwałam" pół nocki oglądając ten film... Ja również chętnie nabyłabym ten film, jednak z tego co widzę mogą z tym być małe problemy... Film świetny, wspaniale przedstawiający postacie, tamtą epokę, historię.. Żałuję że nie widziałam połowy I części. To dzięki takim filmom chętnie zaglądam do historii-znienawidzonej w szkole i nadrabiam zaległości :)

witoldgaska

http://www.amazon.co.uk/Gunpowder-Treason-Plot-Carmen-Ungureanu/dp/B0001XLVH2

4 funty to sporo, ale poszukam jeszcze w Polsce :)
Gwoli ścisłości - film jest z 2004 a nie 2006 roku.

ocenił(a) film na 9
witoldgaska

Witam. Mnie tez zafascynował ten film a raczej postacie (świetna obsada szczególnie Maria Stuart ;-)) oraz wydarzenia w nim ukazane. Jeśli ktoś z was znajdzie namiar gdzie go kupić bądź skąd ściągnąć to bardzo proszę o info... Dzięki i pozdrawiam.
Acha zapraszam na fajną stronkę poświęconą Królowej Szkotów którą odkryłem będąc pod wrażeniem filmu :-).
http://www.marie-stuart.co.uk/

użytkownik usunięty
jarek_32

Co do kupna to nie wiem, ale obie części są na emule:
1.ed2k://|file|Gunpowder.Treason.And.Plot-part1..avi|730284032|B8332B3ADA627DE18 05199D2F7CF4E26|h=CHQWVUZWDWVE7IF7QCRVCOEIXVAEUNR6|/
2.ed2k://|file|Gunpowder.Treason.and.Plot.(2004).DVDRip.XviD.CD2-GoDSMaCK.[share thefiles.com].avi|730208256|C6CCB7FBEEFCF949B647F1B6F1C4850D|/

Napisów zaś nie ma nigdzie.

jarek_32

Minęło już sporo lat, więc pewnie zdobyłeś film "Proch, zdrada i spisek". Ale, jeśli mimo upływu lat, jeszcze nie, to ja go mam na płycie dvd, z lektorem. Pozdrawiam.

witoldgaska

Wybacz, że piszę po latach. Udało Ci się zdobyć ten film? Jeśli jeszcze nie, to ja go mam na dvd, z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones