PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566646}

Projekt X

Project X
6,5 182 344
oceny
6,5 10 1 182344
5,1 12
ocen krytyków
Projekt X
powrót do forum filmu Projekt X

Film jest genialny, i choc nie jestem juz od dawna nastolatkiem, to ogladalem z ogromnym zaciekawieniem. Robiony niby amatorska kamera (czego niecierpie), to jednak tutaj w ogole to nie razilo. Gdyby nie podmuch autentycznosci, plynnosc wydarzen i doskonaly soundtrack, to film stracil by wiele na wartosci, ba - nawet nie dalo by sie go ogladac, jak "Cloverfield", czy "Paranormal Activity".
Ten film powinien dac do myslenia, i choc z polskim podkladem zawiera duzo sprosnych slow, to jednak nie jest az tak wulgarny, aby mozna bylo go zabronic nastolatkom :)
8/10.

ocenił(a) film na 3
tomie_2

zawyżona*

ocenił(a) film na 1
tomie_2

<facepalm> - w inny sposób nie można tego skomentować.

ocenił(a) film na 8
tomie_2

Zgodzę się co do zaniżenia oceny filmu... nie wiem dlaczego ktoś dawał oceny 4 czy co lepsze 1... na 1 to można ocenić film i bieberze, to rozumiem... Ale przecież ten film był baaardzo bardzo udaną produkcją!
Powiem nawet więcej, nie jeden film mółby pozazdrościć tego co było w tym.
Moja ocena to również 8/10 i polecam gorąco ten film, świetny =)

kowal1528

Ale ta ocenia nie jest zaniżona. Jak ty dajesz 8 a ktoś da 4, to średnio wychodzi 6. Ja dałem 7/10, Ocena średnia 6,6 świadczy że film jest bardziej dobry niż średni, więc nie jest tak źle.

ocenił(a) film na 8
miko_5

nie musisz mi mówić jak działa ocenianie wdg średniej, ale jak na film to słabe ma noty na filmwebie ;) ciekawe jest to, że czasami dobry, naprawdę film ma 6 a czasami naprawdę żalowy film ma 6-7, nie wiem co z tą ludzką oceną ;)

kowal1528

A to zależy kto co lubi i co i gdzie ogląda. Są kategorie filmów, którymi niektórzy się zachwycają jak Łowca Androidów, a dla mnie to jest 4/10. Są ludzie który taki filma jak np. "Życie PI" ( który jest ewidentnym filmem do kina i to tylko w 3D, ja osobiście nie wyobrażam sobie jak można go obejrzeć inaczej), oglądają w internecie i piszą, że lipa. Ktoś uwielbia musicale, ktoś inny skrytykuje, że nudne piosenki, przykładów tysiące. Jak dla mnie średnia w pełni adekwatna do filmu.

Zresztą sam jesteś świetnym przykładem: Jak mogłeś ocenić Hobbita na 6/10, a drętwy film Loteria na 7?

ocenił(a) film na 8
miko_5

Słusznie ;) .
Ale akurat oceniłem tak hobbita bo rozczarowałem się, czułem się jakbym oglądał film w którym nagle jest rozszerzenie jednej sceny i pokazanie jej w szczegółach, co do hobbita to zawiodłem się, a co do Loterii to akurat jak zazwyczaj wku**iał mnie film o czarnych tak ten okazał się spoko i wiele uczy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones