PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10981}

Przekleństwa niewinności

The Virgin Suicides
7,3 44 188
ocen
7,3 10 1 44188
7,2 24
oceny krytyków
Przekleństwa niewinności
powrót do forum filmu Przekleństwa niewinności

Wytłumaczcie, dla czego?

użytkownik usunięty

Hej moglibyście mi coś wytłumaczyć? Dla czego Trip zostawił Lux wtedy na boisku a potem się nie
skontaktował? Bo nie zauważyłam by w filmie było powiedziane, że było im razem źle, a Trip musiał
wręcz walczyć o nią, tym bardziej nie rozumiem jego motywów.

ocenił(a) film na 6

Hehe tego się chyba nie da wytłumaczyć. Nawet w książce za bardzo on sam nie wiedział czemu, bo jak twierdził, rzeczywiście ją lubił :)
W książce ta scena wyglądała trochę inaczej... Po ich stosunku Lux się rozpłakała i powiedziała, że zawsze wszytko spiep*rza a Trip wstał i odszedł nie interesując się jak dziewczyna wróci. Podczas opowiadania o tej sytuacji powiedział cytuję: "-To niesamowite. Bo ja ją lubiłem. Naprawdę ją lubiłem. Tylko właśnie w tym momencie miałem jej dość.". Tak więc dupków na tym świecie nigdy za wiele :/ Później już się z nią nie kontaktował ale też nie powiedziano dlaczego. Może właśnie przez to, że dziewczyny ponownie zostały odizolowane.. Albo było mu głupio.. Nie widzę innych opcji :)

użytkownik usunięty
Vampire68

Dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 7

albo po prostu poruchał i zostawił, całkiem typowe. a szkoda, bo wydawało mi się, że walczył o to, by z nią być, a nie tylko zaliczyć

ocenił(a) film na 7

Uważam że interesowała go, dopóki była niedostępna - najpierw nie chciała się z nim umówić, potem nie pozwalali na to jej rodzice. Gdy w końcu ją zdobył i to chyba tak dość szybko i prosto, bez zbędnego namawiania, przestała go interesować.
Faktycznie dupek.
A ona młoda i niemądra, nie znała jeszcze facetów.

ocenił(a) film na 7
Sighma

Tym bardziej, że był obiektem pożądania wszystkich dziewcząt, a ona jako jedyna była dla niego niedostępna co wzbudzało jego zainteresowanie nią.

Sighma

'nie znała jeszcze facetów' jak mnie wkurzają te ogólnikowe teksty, a niby wszystkie kobiety są odbiciem wszelkich cnót i szlachetnych uczuć, jeśli kobieta, dziewczyna zadaje się z typowym bawidamkiem i łyka słodki kit jak spragniony żul jabola, to niech nie oczekują nagłego rozbłysku miłości,

popolupo77

Szczególnie, że z tego, co pamiętam z książki Lux nie była wcale taka niewinna ani naiwna. Bawiła się chłopcami dokładnie tak, jak Trip bawił się dziewczętami. I to go w niej fascynowało. Szczególnie, że umawiała się z wieloma a na niego nie zwracała uwagi.

LeiaSkywalker

no tak obiekt który stanowi wyzwanie jest bardziej interesujący, jeśli kogoś interesują takie męsko-damskie gierki a nie prawdziwe emocje

popolupo77

No wiesz, to były dzieciaki. Niedojrzałe.

LeiaSkywalker

no tak szaleństwa młodości , chyba nie da sie zrozumieć tego świata bezboleśnie,

ocenił(a) film na 8
Sighma

Dokładnie, będąc 'niedostepną' sprawiała, że szalał za nią, a na boisku - wiadomo po czym - czar prysnął, zdegradowała się więc do 'każdej innej'.

ocenił(a) film na 6

Pewnie po prostu chciał zaliczyć tą najładniejszą i najbardziej niedostępną. Zaczęło mu na niej zależeć, ale kiedy osiągnął postawiony na początku cel, wszystko minęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones