PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190312}

Przypadek Harolda Cricka

Stranger Than Fiction
7,2 31 468
ocen
7,2 10 1 31468
6,8 10
ocen krytyków
Przypadek Harolda Cricka
powrót do forum filmu Przypadek Harolda Cricka

10/10 Ambitny film.

ocenił(a) film na 10

Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł :) Brawa dla twórców za zagadkowość i atmosferę filmu :) Fantastyczna gra Emmy Thompson :) Obejżałem pierwszy raz i stwierdziłem że fajny, potem obejżałem drugi raz, stwierdziłem że rewelacyjny, potem trzeci, czwarty. Za każdym razem podoba mi się bardziej. Polecam chociaż zaznaczam że nie każdemu może się podobać.

zarul

Dla mnie pierwsze pół godziny było masakryczne, nudne i ciągnące się w nieskończoność, w ogóle nie miałam pojęcia o co chodzi i już chciałam wyłączyć, kiedy zaczęło się rozkręcać :). W ogóle nie czaiłam kim jest ta Karen, jakoś nie mogłam uwierzyć w to, że jest pisarką, na początku myślałam, że może kimś w rodzaju Boga :P. Ale ogólnie film bardzo mi się podobał, również zgadzam się z opinią, że twórcy mieli ciekawy pomysł. Prawie się popłakałam na końcu, bo już byłam pewna, że Harold zginie, ale jednak... :)

ocenił(a) film na 9
zarul

świetny film xd strasznei wciągający xD i bardzo dobry scenariusz xD na prawdę polecam dałam temu filmowi 10/10 zasłużył sobie xD:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones