PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190312}

Przypadek Harolda Cricka

Stranger Than Fiction
7,2 31 464
oceny
7,2 10 1 31464
6,8 9
ocen krytyków
Przypadek Harolda Cricka
powrót do forum filmu Przypadek Harolda Cricka

Film obejrzałem głównie ze względu na ciekawą zapowiedź/reklamę. Nie spodziewałem się czegoś nadzwyczajnego... po prostu nie miałem co robić o tej porze więc położyłem się i zacząłem oglądać. Film niesamowicie mnie wciągnął! Nagle zorientowałem się, że siedzę po turecku i oglądam film :)
Nie chcę opisywać szczegółowo ale moją uwagę przykuła przyjemna muzyka. Już zacząłem się za nią rozglądać. To ogromny plus tego filmu.
Dałem 10/10 bo nie widzę w tym filmie nic co mi się nie podoba i tyle :D Naprawdę super film.

ocenił(a) film na 9
emjey23

Ja tak samo... zachwyciłem się niemiłosiernie. Świetny pomysł, oryginalny, świetne wykonanie, świetna gra aktorów. Określiłbym gatunek tego filmu jako komedia romantyczna / dramat.

Tupack

Takich jak nas jest pewnie więcej.
Super film :)

ocenił(a) film na 8
emjey23

Też bardzo mi się podobał. Jedynie panna Pascal nie zachwyciła mnie urodą, ale to czysto kwestia gustu, poza tym nie wpływa na wspaniałość filmu. :)

ocenił(a) film na 8
emjey23

Oglądałem film po raz drugi i z taką samą przyjemnością. Super film i super temat

ocenił(a) film na 10
emjey23

Ja również oglądałem po raz drugi tyle, że teraz w telewizji i o wiele przyjemniej się oglądało... :) Świetny film i znakomita gra aktorska... a co do panny Pascal to myślę, że idealnie pasowała do tego filmu bo przecież dziwnie by to wyglądało gdyby Harold wyrwał jakąś laskę jak z okładki playboya hehe

ocenił(a) film na 9
emjey23

Swietny film oryginalny, napawa radością i wiarą, a co do panny Pascal to mi się podoba.

emjey23

Co ty gadasz Pani Gyllenhaal to fajna babka!:p Przynajmnije nie żywcem wyjęta z jakiegoś playboya :D

ocenił(a) film na 10
emjey23

Dokładnie, miałam tak samo:)

emjey23

Długo podchodziłam do tego filmu. Coś mnie do niego ciągnęło, ale nie potrafiłam się za niego zabrać. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo, że akcja jest spokojna, film w żadnym momencie mnie nie nudził :)

ocenił(a) film na 9
emjey23

W 100% się z Tobą zgadzam i całkiem przypadkiem obejrzałem tę pozycję, ot włączyłem kolejny film z katalogu filmów dotąd nie oglądanych :). Pierwsze sceny i sądziłem, że to kolejna kiepska komedyjka ale im dalej tym moje zaskoczenie rosło. Świetne kreacje aktorskie oraz sama idea głównego motywu. Film z początku dość niepozorny ale również gorąco polecam!

ocenił(a) film na 8
emjey23

Popieram film rewelacja oraz totalne zaskoczenie. Nie wiedziałem że Will Ferrel jest tak świetnym aktorem a do tego Maggie Gyllenhaal zajepiękna i fajna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones