PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190312}

Przypadek Harolda Cricka

Stranger Than Fiction
7,2 31 468
ocen
7,2 10 1 31468
6,8 10
ocen krytyków
Przypadek Harolda Cricka
powrót do forum filmu Przypadek Harolda Cricka

"A small lake in Eastern Poland. Pollution from a nearby factory is slowly killing the small fish and insects on which these creatures feed"...

To miała być kolejna 'głupia komedia', a obejrzałem ją dwa razy z rzędu w ciągu jednej nocy. "Harold, I'm sorry. You have to die" - musiałem to usłyszeć jeszcze raz.

Znakomity film który wywołuje szczery pogodny uśmiech na końcu. Takich filmów naprawdę jest niewiele.

ocenił(a) film na 7
Bruno

To ciekawy smaczek w tym filmie, że dokument o przyrodzie wschodniej Polski jest przykładem nudnego programu w TV, który bohater chętnie by przełączył ale... nie może :) Rzeczywiście film przydałoby się obejrzeć dwa razy (jestem świeżo po seansie w TVP1), bo choćby animacje przedstawiające matematyczne postrzeganie świata przez Cricka kryją w sobie wiele smaczków (o ile dobrze zauważyłem w ubikacji mimowolnie mierzy wzrokiem poziom mydła w płynie w pojemnikach ;-))
PS.Thompson rewelacyjna, a w scenie kiedy Harold dowiaduje się o swojej nieuchronnej śmierci nawet Ferrell dał radę (te łzy w oczach!). Może gdyby lepiej dobierał role coś by z niego jeszcze dało się wycisnąć?

ocenił(a) film na 6
martinezowiec

"A small lake in Eastern Poland." - to było niezłe, a zwłaszcza ta koparka 30s później :-)

ocenił(a) film na 7
martinezowiec

Właśnie, byłem zaskoczony Ferellem. Cholera, człowiek dał radę. Zawsze postrzegałem go jako tego od głupawych komedii.

luckynarc

a moim zdaniem był dupowaty i raczej irytował swoją grą niż bawił.

kolontaj

wiesz, to trochę tak, jakbyś powiedział, że język "Homo Faber" Frischa jest sztuczny i irytujacy. Oznaczałoby to, że 1) albo zapomniałeś, kto jest bohaterem i czemu w związku z tym gra tak, a nie inaczej, 2) albo nic nie zrozumiałeś ;)

Bruno

Statystycznie 10/10 ludzi umiera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones