PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190312}

Przypadek Harolda Cricka

Stranger Than Fiction
7,2 31 470
ocen
7,2 10 1 31470
6,8 10
ocen krytyków
Przypadek Harolda Cricka
powrót do forum filmu Przypadek Harolda Cricka

Strasznie podobny do filmu z Jimem Carreyem Truman Show.

ocenił(a) film na 8
marokesz2785

Dla mnie podobny do Być jak John Malkovich

ocenił(a) film na 8
marokesz2785

w pewnym momencie (gdy po raz pierwszy zaczął słyszeć głos narratora) dokładnie ta sama myśl przeszła mi przez głowę - truman show :) ...chociaż fakt - w być jak john malkovich też można odnaleźć podobieństwa.

ocenił(a) film na 8
marokesz2785

Mi tez to przyszlo na mysl podczas ogladania. Ale chyba z tego powodu, ze lecial tydzien temu o tej samej porze...

marokesz2785

A ja widziałam Truman Show i Być jak John Malkovich, a film skojarzył mi się z Wojną polsko-ruską...

ocenił(a) film na 6
aquashe

Ja tu nie widzę wielu podobieństw do Trumana. Prędzej rzeczywiście do Wojny... Przede wszystkim jednak jest bardzo podobny do "Kelnera" (Ober), znacznie mniej znanego, ale wg mnie nawet lepszego filmu. Szczególnie bardziej spodobało mi się zakończenie Kelnera. W sumie te filmy są do siebie tak podobne, że można by podejrzewać plagiat. Tyle, że powstawały równocześnie i równocześnie miały premierę. W każdym razie warto zobaczyć oba.

ocenił(a) film na 8
marokesz2785

Przede wszystkim pokłony nalezą sie Emmie Thompson która po raz kolejny udowodniła swój geniusz

ocenił(a) film na 9
Vito90

Otototo. Każda scena z nią to mistrzostwo absolutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones