PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190312}

Przypadek Harolda Cricka

Stranger Than Fiction
7,2 31 473
oceny
7,2 10 1 31473
6,8 10
ocen krytyków
Przypadek Harolda Cricka
powrót do forum filmu Przypadek Harolda Cricka

ZERO

ocenił(a) film na 3

śmiesznych momentów....jestem kompletnie rozczarowany...

ocenił(a) film na 9
Reznik

a może ten film nie miał być kolejną głupkowatą komedią w stylu american pie?, lecz inteligentnym obrazem dla ludzi o bardziej wysublimowanym poczuciu humoru. mnie osobiście bardzo rozbawił. dodatkowo film każe sie zastanowic przeciętnemu człowiekowi nad tym, czy jest szczęsliwy w tym co robi. jak równiez co może zrobić żeby nie stac sie bezmyślnym robotem.
dla mnie rewelka

ocenił(a) film na 3
profix

raczej spodziewałem się czegoś po środku

ocenił(a) film na 9
Reznik

ale takich filmów będących po środku, i poniżej jest całe mnóstwo.
a tych inteligentnych nie idących na populizm - bardzo mało.
dlatego doceniam przypadek harolda C. ponieważ jest po prostu miłym, sympatycznym, ciepłym filmem, który w ciekawy sposób, posługując sie miejscami czarnym i groteskowym humorem porusza prawdy fundamentalne.
chciałbym żeby było wiecej takich produkcji.
pozdr.

ocenił(a) film na 3
profix

każdy ma swój gust i ty akurat wybierasz ten rodzaj rozrywki//pozdro!

użytkownik usunięty
Reznik

a kto powiedzial ze film ma byc smieszny? moim zdaniem to nie komedia..

Reznik

Genre:
Drama | Fantasy | Romance

nie wiem kto napisal, ze to komedia.

ocenił(a) film na 9
masterm

no przeciez wiesz że z gustami jest róznie,
a film nie powoduje wybuchów śmiechu, ale ja oglądałem go usmiechnięty (w wielu miejscach:)) więc komedia.
pozdro

profix

:O
dla mnie ten film jest jak najbardziej komedią (tzn komedio-dramatem, osobiście śmieszyła mnie co druga scena :)

Choć wzruszająco też było <3

ocenił(a) film na 5
masterm

A moim to jest komedia. Przecież komedia to nie tylko śmieszne scenki i gagi. to tez komizm i ironia przedstawianej w książce/sztuce/filme rzeczywistości. Przypadek harolda Cricka jest jak najbardziej komedią

definicja komedii za wikipedią: Komedia (łac. comoedia, z gr. κωμῳδία komodia, od wyrazów κῶμος komos - pochód i ᾠδή ode - pieśń) - jeden z trzech, obok tragedii i dramatu właściwego, gatunków dramatycznych. Komedie cechuje pogodny nastrój, komizm, najczęściej żywa akcja i pomyślne zakończenie dla bohaterów. Komedia rozwijała się już w starożytnej Grecji i Rzymie. Także gatunek filmowy. Przedstawia komicznie sytuacje i wady bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones