PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 64 038
ocen
5,9 10 1 64038
5,3 49
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=x3HbbzHK5Mc&list=WL&index=48

Wygląda ciekawie. Trailer bardziej przybliża konwencje scenariuszowe jakimi będzie narracja Harley. W końcu Black Mask wygląda jak Black Mask, a nie McGregor w białym garniturze. W końcu widzimy Black Canary jak wykorzystuje swój ikoniczny "Sonic Attack". Ten zwiastun wydaje mi się bardziej barwny i spójny niż poprzedni. Patrząc po scenach akcji zaprezentowanych w zwiastunie można się spodziewać stylowej i energicznej kinematografii z pewnym charakterem.

Film zapowiada się dobrze. Mam nadzieję że Harley w końcu będzie solidnie napisaną postacią i ciekawą anty-bohaterką jak np. w komiksach Palmiottiego i Conner.(niektóre momenty były jak wyjęte żywcem z Harley od właśnie tych twórców, co dobrze rokuje.)
Trzymam kciuki za powodzenie tego filmu.

A co wy o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 8
JazzTheCat

Ja sądzę że Harley to w "SS" jest solidnie napisaną postacią i ciekawą bohaterką (niekoniecznie -anty). Oczywiście jak ktoś uwaznie oglądał film i zwracał uwagę na szczegóły.

Trailery Birds na razie pokazują ją jako przesadzoną postać typu z kreskówki - ale też i tak mniej więcej zapowiadały ja trailery do SS a potem jednak było ciekawie:)

I szczerze mówiąc wolałbym oglądać Black Maska głównie jako McGregora w białym garniturze bo to fajny aktor jest i już widać że będzie na co popatrzeć :p

"Film zapowiada się dobrze" - i tak i nie, bo na razie nic w sumie nie pokazali. Grupa postaci gdzie jednak centralną postacią jest Harley Quinn a w filmie jest mocna kobieca ekipa? Skądś to znam ^_^

ocenił(a) film na 1
JazzTheCat

Narazie to wygląda to na kolorową papkę dla nastolatków, głupie wypowiedzi McGregora i Robbie też zniechęcają mnie do tego filmu, reżyserka mało znana, scenarzystka fatalna, pewnie film będzie przesączony feminazizmem.

ocenił(a) film na 8
JazzTheCat

No i co powiesz o filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones