PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 63 939
ocen
5,9 10 1 63939
5,3 48
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Prawdziwa Harley Quinn wyprułaby małej bebechy żeby odzyskać ten diament.... tutaj idą razem na zakupy, litości. Głowna bohaterka która jest jakby nie patrzeć ANTY-BOHATERKĄ, tą złą - raz jest dobra, raz zła, w zależności kiedy pasuje to fabule. Nie.

ocenił(a) film na 9
brainwash216

Po prostu jest zła, ale ma mimo wszystko własny kodeks moralny... trudno to pojąć XD Najlepiej pokazywać postacie 0:1, albo dobra albo zła, nic pomiedzy

Rhydian_XCX

kodeks moralny a takie skrajności to jednak nie to samo... trudno to pojąć XD
Nie 0:1 ale postacie powinny mieć... TOŻSAMOŚĆ, jeśli postać w ciągu stu minut zmienia swoją moralność o 180 stopni 3827478928379423 razy... no sorry ale sensu w tym brak.

ocenił(a) film na 8
brainwash216

Nie bardzo rozumiem ?

ocenił(a) film na 8
brainwash216

Oczywiście, że Harley w komiksach nie wyruła by flaków małej. Jakie komiksy czytałeś xd

brainwash216

Mnie w ogóle zastanawia, co tutaj robi Harley Quinn jako liderka Birds of Prey. BoP to przede wszystkim BATGIRL/ORACLE, Huntress i Black Canary. Jak już na siłę chcieli wcisnąć Harley, trzeba było zrobić z niej antagonistkę, co by zgadzało się jej charakterem.

Pominę oczywiście fakt, że ten pseudo-Deadpool w spódnicy nie jest Harley Quinn.

ocenił(a) film na 7
brainwash216

Wydaje mi się, że to kwestia tego, że tutaj po prostu została wykreowana stricte pod uniwersum "Legionu Samobójców" pierwotnie skierowanym dla młodszego widza, płynąc na fali świeżości postaci Harley. Gdyby to było mroczne i chłodne uniwersum z trylogii "Mrocznego Rycerza" to z całą pewnością rozbebeszyłaby ją do tego doskonale się przy tym bawiąc.

ocenił(a) film na 8
brainwash216

Też o tym pomyślałem , że zbyt normalna jest w tym filmie Harley. Niemniej świetną kreacją aktorska, ciekawie poprowadzona fabuła. Całość.na7 i pół jak dla mnie....a nawet 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones