PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019127}

Puchatek: Krew i miód

Winnie-The-Pooh: Blood and Honey
2,5 10 234
oceny
2,5 10 1 10234
2,3 9
ocen krytyków
Puchatek: Krew i miód
powrót do forum filmu Puchatek: Krew i miód

Właśnie wróciłem z tego filmu, i oczywiście nie miałem nawet żadnych oczekiwań co do tego filmu więc nie byłem rozczarowany (zwykły syf dla typowego miłośnika horroru, szczególnie jeśli chodzi o montaż, efekty i zakończenie XD) 

Jednak uważam że film już bardziej pasuje jako kilkuminutowa "straszna/zabawna" parodia którą można obejrzeć na Internecie, akurat tego typu filmy już częściej mają większy potencjał niż robienie z tego pełnometrażowego filmu w kinie, szczególnie jeśli jest to niskobudżetówka 

A tak to jedynie co spodobało mi się w tym filmie to krótkie animacje na początku filmu

ocenił(a) film na 1
zawislak409

Jako miłośnik horroru przyznaję że ten film to była męka! Koszmarna amatorszczyzna, która dłuży się w nieskończoność kiedy to mógł się skończyć nawet 20 minut wcześniej bo tu widać że w finalnych scenach nie mieli nawet kropli pomysłu, skoro musimy patrzeć jak banda debili stoi i czeka aż puchatek coś powie, a potem trzeba przez 5 minut słuchać krzycha powtarzającego "przepraszam". Ten film ma tyle niepotrzebnych scen, a nie przepraszam - cały jest niepotrzebny. Nie wiem czemu polskie dystrybucję biorą się za takie gówno, kiedy jest masa innych horrorów które nie trafiły w polsce do kina (np. Pearl, Barbarian, Fresh) a są dobrymi horrorami zrobione przynajmniej z jakimś wyższym budżetem. Ja osobiście dałem 2/10 bo są niestety gorsze filmy, lecz jestem z nadzieją że ten film u nas dużo nie zarobi a druga część się nie pojawi i zarobi jeszcze mniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones