PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019127}

Puchatek: Krew i miód

Winnie-The-Pooh: Blood and Honey
2,5 10 457
ocen
2,5 10 1 10457
2,3 9
ocen krytyków
Puchatek: Krew i miód
powrót do forum filmu Puchatek: Krew i miód

Naprawdę zapi*rd*liste dzieło, polecam każdemu kto chce przeżyć na seansie niesamowite doznania estetyczne i strachowe, bez dodatkowej pary hajdawerów lepiej w ogóle nie wybierać się do kina bo tylko zasmrodzicie sale innym. Jedna uwaga - na pokazie prasowym na którym byłem film miał jedną więcej scenę, którą usunięto na maratonie horrorów. Była to scena niezłego obnaleśniczania dla puchatka przez bohatera, który nie pojawił się w żadnej innej scenie? Podlodzenie przez Vove tak w skrócie. Dziwny edit zważając na to, że kilka scen wcześniej pojawiły się cicochy. (Ukazane zostały damskie piersi) Homofobiczny edit polskich kin? Łoooot? czarna folia na foteliku amelki?

ocenił(a) film na 2
mok_swagger

Byłem na seansie z @Wykosiaa, mi się podobało trochę mniej niż jej, ale ogólnie śmiechawa tivi i studio yayo, ja się śmiać, arcydzieło, 10/10 ale filmweb źle zapisał mój głos. Pozdrawiam wszystkie flokoty i Vovę, którego wycięto z filmu (wielka szkoda bo scena była naprawdę niesamowita, wszyscy podlodzali sobie w kinie)

ocenił(a) film na 1
ImH8er

nie znam tego człowieka, jakieś farmazony pisze łot

ocenił(a) film na 2
Wykosiaaa

Nie potrafi Pan czytać? Napisałem Wykosiaa a nie Wykosiaaa :)

ocenił(a) film na 1
ImH8er

a to przepraszam Pana bardzo, mam chore oczy :) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 2
Wykosiaaa

Nic się nie stało, mogę polecić dobrego okulistę na NFZ :) Przyjmuje na kremlu

ocenił(a) film na 1
ImH8er

w kaftan go natychmiast

ocenił(a) film na 2
ImH8er

oglądałam z mamą i była przerażona tymi scenami... absolutns masakra. pozdrawiam

ImH8er

Potwierdzam byliśmy razem na seansie i bardzo mi się ten film nie podobał :) Na sali wszyscy rżeli jak zarzynane konie haha LOL A no i na scenie wyciętej przez polskiego dystrybutora naprawdę poczułam gorąco

ocenił(a) film na 10
mok_swagger

Ja byłem na maratonie filmowym i szczerze uważam, że był to najlepszy film za wszystkich. Cały czas trzęsłem się i musiałem zakrywać oczy bo tak się bałem! Już nigdy nie będę patrzył na puchatka tak samo. #caledziecinstwozrujnowane Jak wrocilem do domu to obejrzalem jeszcze raz bo tak mi sie podobal, ale ogladalem w wersji właśnie z pokazu prasowego. Bardzo przyjemnie zaskoczyła mnie nowa scena! Może i to lepiej, że nie było jej w kinie, bo wtedy moje majty nie bylyby tylko obs*ane :)

ocenił(a) film na 10
mok_swagger

Ja byłem na maratonie filmowym i szczerze uważam, że był to najlepszy film za wszystkich. Cały czas trzęsłem się i musiałem zakrywać oczy bo tak się bałem! Już nigdy nie będę patrzył na moich ulubionych bajkowych bohaterów tak samo. #caledziecinstwozrujnowane Jak wrocilem do domu to obejrzalem jeszcze raz bo tak mi sie podobal, ale ogladalem w wersji właśnie z pokazu prasowego. Bardzo przyjemnie zaskoczyła mnie nowa scena! Może i to lepiej, że nie było jej w kinie, bo wtedy moje majty nie bylyby tylko obs*ane :)

lodowydzimi

+1 dla pana Dźimiego Lodowniczego :) Całe dzieciństwo legło w gruzach, po obejrzeniu tego filmu wyrzuciłam wszystkie pluszaki puchatka do kibla (will it flush? it flushed). A płyty z filmem Hefalumpy połamałem zalałem mlekiem i zjadłem

ocenił(a) film na 1
mok_swagger

Też byłem na pokazie prasowym!!!! TO SKANDAL! To co się znowu dzieje w polskim kinie! Taka sama sytuacja jak przy okazji premiery filmu Menu 2022! Wycięte lodowe sceny! Dyskryminacja lodowych ludzi takich jak Dźimi ! Skandal wstyd żal hańba

Hejka_Naklejka_fw

+1 polecam sobie wygooglować winnie the pooh rule 34 tam powinno się znaleźć to co zaginęło

ocenił(a) film na 2
mok_swagger

dzisiaj było dane mi ponownie oglądać ten film. tym razem z tatą. komentarz taty doprowadził mnie do wniosku, że jednak ten film był totalnie zajebisty. absolutnie polecam każdemu. dobra muzyka, aktorzy, teksty... mój ulubiony był oczywiście "ja się śmiać", co obrazuje straszność całego klimatu. ocenka sie niestety zbudzyla i nie moge zmienic, ale naprawde film jest 11/10. pozdrawiam serdecznie z tata :)

ocenił(a) film na 2
xiria

aha tata to @mok_swagger (kazal mi to wstawic)

xiria

nie kazalem nic, nie znam tej osoby, nie jestem zadnym tatusiem co najwyzej mam tatusia :) vove z rosji :) z kremla.

ocenił(a) film na 2
mok_swagger

tato nie pij więcej prosze pojdz juz spac, zostaw mame, zostaw nas. pozdrawiam :(

xiria

przynies mi jabolka do pokoku bo jak mnie znerwujesz to 'ja sie smiac' nad twoim nagrobkiem bede :P

ocenił(a) film na 2
mok_swagger

jusz biegne papi

ocenił(a) film na 2
xiria

co tu sie wyprawia??? wzywam na was służby patolo. a post zgłaszam do ceo of domestic violence. mok_swagger niedlugo zmieni nick na mok_niebieskakarta

mok_swagger

Bawiłeś się bo pewnie podszedłeś do filmu z dystansem zamiast z ch**em w dupie jak większość, mnie również się podobał bo nie traktowałem tego serio od początku 

Remigiusz189

w zasadzie to caly seans siedzialem na ch*ju ralpha fiennesa (gral puchatke, na premierze bylem w Chicago)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones