PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019127}

Puchatek: Krew i miód

Winnie-The-Pooh: Blood and Honey
2,5 9 609
ocen
2,5 10 1 9609
2,4 8
ocen krytyków
Puchatek: Krew i miód
powrót do forum filmu Puchatek: Krew i miód

Wszyscy widzą że gów.o, ale z ciekawości.... co tam. Wiec tylko czekać na drugą część :))

ocenił(a) film na 1
miko_5

patrząc po Terrifer to całkiem możliwe ;)

diabol44

Akurat Terrifier im wyszedł. A klaun Art przeszedł do historii kina jako jeden z lepszych zabójców obok Jasona Voorheesa, Freddy Kruegera czy też Michaela Myersa.

ocenił(a) film na 2
miko_5

Zysk się wrócił 40-krotnie

maciekb80

koszt

ocenił(a) film na 7
miko_5

Już jest zapowiedziana ;)

miko_5

Ja nie wiedziałem że gówno, od początku podszedłem z dystansem i się fajnie bawiłem zamiast napinać jak ci co oczekiwali cholera wie czego

ocenił(a) film na 2
Remigiusz189

Dokładnie. Też się bawiłem dobrze (w kategorii guilty pleasure)

arieljarosz

Da się? Da się tylko trzeba mieć rozum a większość z tych przygłupów którzy twierdzą że to gówno, uważa się za wielkich znawców i koneserów sztuki filmowej, nie widząc słomy która wystaje im z butów 

ocenił(a) film na 2
Remigiusz189

Umówmy się, można było zrobić ten film dużo lepiej , ale jak na budżet 100 tys wizualnie nie było aż tak źle. A co do tego narzekania widzów to zauważyłem tendencje narzekania  że już tak robią przy nowych produkcjach (zwłaszcza horrorach), nie ważne o czym opowiada dany filn

arieljarosz

Wizualnie to było akurat świetnie i nie do uwierzenia, że za 100 tysięcy od strony technicznej to tak dobrze wygląda. Mam na myśli zdjęcia, oświetlenie, dźwięk. Tylko aktorzy słabi, zdecydowanie poniżej przeciętnej, wykonanie kubusia i prosiaczka oraz krwawe sceny słabe.

miko_5

Film zarobił 5 milionów dolarów na świecie czyli budżet filmy zwrócił się aż 50 razy. Nie dziw.ota że wkrótce będzie część druga.Fajnie by było gdyby tym razem zatrudnili dobrego scenarzystę i lepszych montażystów. Udowodnili by że część druga może być znacznie lepsza.

miko_5

chyba jednak dobry skoro zarobil 6 baniek i robią sequel

ocenił(a) film na 6
miko_5

Film całkiem niezły, chyba, że ktoś nigdy slashera nie oglądał. Powiedzmy szczerze, masa ludzi weszła tu tylko po to, żeby z dumą wystawić 1 :D

ocenił(a) film na 3
miko_5

obejrzeć obejrzałem. no cóż, tragedia, nic nadzwyczajnego. chociaż mogły być jakieś wymyślne sceny zabójstw, :/ chociaż z jednej strony końcówka była nawet nawet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones