PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019127}

Puchatek: Krew i miód

Winnie-The-Pooh: Blood and Honey
2,5 9 609
ocen
2,5 10 1 9609
2,4 8
ocen krytyków
Puchatek: Krew i miód
powrót do forum filmu Puchatek: Krew i miód

Do takich horrorów trzeba podchodzić z odpowiednim nastawieniem. Reżyser i ekipa widać nieźle ćpali przy tworzeniu scenariusza. Zobaczcie dla beki, jeśli nie szkoda Wam czasu '_

marcela666

gdzie oglądałeś?

ocenił(a) film na 2
mzap

Oglądałam na zerknij.tv

ocenił(a) film na 5
marcela666

Totalnie się zgadzam! Jak dla mnie było to ciekawe, ryjące banię doświadczenie, ale jeśli podeszło się bez wielkich oczekiwań to fajny sposób na zabicie czasu. Taki typ filmu, nie ma co tu doszukiwać się głębi i cudów, ale jak ktoś lubi slashery z gore to można sobie włączyć w sumie hah

ocenił(a) film na 2
Domino1902

Nieee nawet jak na slasher jest bardzo słabo, pomijając budżet to scenariusz to też straszna klapa, tragiczne teksty i niemalże cały czas brak logiki.

marcela666

Jest świetny jak na taki budzet

marcela666

Przede wszystkim przed obejrzeniem należy wyjąć kij z dupy, wtedy film jest bardzo fajny, fakt że prosty ale jak na ten budrzet spoko, tylko jak mówię trzeba wyjąć ch**a z dupy i podejść z ogromną dozą dystansu, coś jak do Zombie Bobrów czy Sharknado

Remigiusz189

Z czyjej dupy musiałeś wyciągnąć najpierw kij, a później ch*******? Jak ze swojej, to szczerze ci współczuję.

Inko90

Ewidentnie ty je tam masz

Remigiusz189

Ty piszesz, że przed oglądaniem filmów wyciągasz sobie kij z dupy. Nie ja.

Inko90

Ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, ja nigdzie nie napisałem o tym że mam jakiś kij w dupie wyłupie, napisałem że polecam go wyjąć wszysykim sztywniakom, no właśnie przez ten kij w dupie jesteście sztywni i bierzecie wszystko na serio, dokładnie jak ty 

ocenił(a) film na 2
Remigiusz189

Ty najpierw wyciągnij słownik z szafy, albo go kup, wtedy zacznij obrażać wszystkich, którzy mają inne zdanie od Twojego. 

marcela666

Nie potrzebuję słownika, również nie potrzebuję twoich rad, jak już wyjmiesz ch**a z dupy by przestać być sztywnym, wsadź sobie tam te rady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones