PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98529}

Punisher

The Punisher
6,6 55 737
ocen
6,6 10 1 55737
5,2 9
ocen krytyków
Punisher
powrót do forum filmu Punisher

Mój ulubiony moment to, jak główny bohater pobity postrzelony w nogę, a następnie w klatkę piersiową wpada do zbiornika wodnego,w którym dryfuje przez pewien czas, a następnie wstaje żywy, piękne i żądny zemsty ;D Szczerze mówiąc cieszyłam się, jak go postrzelili i jak wpadł do tej wody, bo poczułam ulgę, mślałam, że to juz będzie koniec "popisu aktorskiego" tego pana. Ale niestety przez resztę filmu musimy oglądać tę jego mierną grę aktorską.
Bieda, bieda, bieda. Daję 2.

ocenił(a) film na 8
michal_xp

Cuda ludzie cuda . ! xdd Mnie się ten film nawet podobał ;d Trochę fabuła była przereklamowana,bo ile można filmów klepać o tej samej tematyce "zabili mi żonę i dzieci teraz bd się mścić . !" A w aktorze to mi się tylko klatka piersiowa podobała xdd :P

ocenił(a) film na 6
kitket555

"płytki" - lol, po prostu lol, nie wiem czy wiecie, ale to jest film akcji, a dodatkowo: ekranizacja komiksu, w którym to jedyne co robią to tłuką i tyle, więc nie wiem czego się spodziewaliście, ale zarzucanie temu filmowi, że jest płytki jest co najmniej śmieszne

nie wiem, oczekiwaliście dramatu psychologicznego czy co?

ocenił(a) film na 7
czarna94

Widac jak uwaznie ogladacie filmy ^^ Gosciu przezyl bo dostal na prawo od mostka (serce jest po lewej dla niewtajemniczonych ;))

I jak sam powiedzial i jak wskazuje tytul filmu on sie nie msci tylko wymierza kare wiec to nie to samo co w reszcie filmow ;)

Film ocenilem na 8 bo jest to dobra produkcja ,nastawiona na akcje i tylko tego sie po tym filmie spodziewalem ... Rozumiem ze kto zobaczyl Alpy ,Tatry na nim wrazenia nie zrobia ale moglibyscie nie oceniac fimow tak metodycznie ,a z lekkim przymrozeniem oka ;)

pozdrawiam

mattibeztwarzy

A mi się film podobał :). Na pewno dużo lepszy niż te wszystkie Spidermany, Powroty Supermana, Fantastyczne Czwórki i inne pierdoły które z komiksem wspólny mają tylko tytuł, a reszta to lukrowana bajeczka dla dzieci. Komiksu "Punisher" nie czytałem, więc porównywać nie mogę, ale jako film bardzo ciekawy, może by się nawet zmieścił do mojego TOP10 ulubionych ekranizacji komiksów(gdybym upchnął trylogię X-Men na jedno miejsce) :).

ocenił(a) film na 1

A czemu nie można dać 0?! Straszne gówno... Dam 1 za Ruskiego bo mi
przypomina Ivana Drago z Rocky'ego. Jedyny pozytywny element tego, że
tak powiem "filmu"...

ocenił(a) film na 6
Goku

Jeżeli oceniasz i porównujesz filmy to ok. Ale biorąc pod uwagę komiks punisher to ten film ma właśnie wzięty z filmu tylko tytuł.
Pozdr.

Dokładnie. A reszta filmu jest zrobiona jak w/w scena, czyli....kompletny brak logiki. 1/10 - tylko tyle ode mnie.

Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że ten jeden punkt jest dla niesamowitego Bena Fostera, bo cały film zasługuje najwyżej na zero punktów. Tylko dzięki niemu jakimś cudem dotrwałam do końca.

Gośc gra dobrze swoją role.Niezapominaj kotku ze to tylko film

użytkownik usunięty
snad1983

Jak uważasz. Moim zdaniem gra beznadziejnie. Kotku. ;)
Poza tym co to znaczy, że to tylko film? Od filmu też powinniśmy czegoś wymagać. Jak już coś robić, to dobrze. Jak już się pakują do szkoły aktorskiej, to niech się starają.

to ogladnij punishera 2 to zadziwisz jak film moze byc beznadziejny

użytkownik usunięty
kilim5_2

Po tym filmie nic mnie już nie zdziwi. <zakrótki>

ocenił(a) film na 4

W mlodosci bylem fanem tych komiksow, ale takiej chaly jak ta ekranizacja to sie po prostu nie spodziewalem.

ocenił(a) film na 6

ej a jakto możliwe że dostał w klatke piersiową i żył dalej :> może mi to ktoś wyjaśnic :> ?

ocenił(a) film na 8
michal_xp

yyy sorx to miało być tutaj :P Coś mi się kliknęło xd :


Cuda ludzie cuda . ! xdd Mnie się ten film nawet podobał ;d Trochę fabuła była przereklamowana,bo ile można filmów klepać o tej samej tematyce "zabili mi żonę i dzieci teraz bd się mścić . !" A w aktorze to mi się tylko klatka piersiowa podobała xdd :P

użytkownik usunięty
czarna94

Sluszne spostrzezenie. Klatke mial ok, ale aktor z nego nedzny.

ocenił(a) film na 4

mi sie zdaje ze chcieli na silę stworzyć superbohatera, który jednak jest trochę bardziej ludzki, nie do końca wygrywa swe pojedynki, tez go boli, tez cierpi. chcieli stworzyć bohatera, który nie będzie jak Seagal w swoich filmach, ze jak walczy to nie ma ani jednej ryski na twarzy ;p no i stworzyli zwykłego ludzkiego bohatera, który powinien 100 tysięcy razy zginąć w tym filmie, a jakimś cudem przeżył i nawet dotrwał do końca filmu i mało tego nagrali jeszcze jeden film! ;p powiem tyle: chociaż sie nie nudziłem, a jak napisał założyciel tematu to i sie nawet uśmiałem. z przymrużeniem oka, bez wygórowanej skali - daje 4. ;p

mattibeztwarzy

wiesz, ten opis: "miał 100 tyś. razy umrzeć, ale jakimś dziwnym cudem udało mu się przeżyć do końca filmu" przypomina mi "Potop". ;p tak, wiem, że to jeden z najważniejszych polskich utworów, ma bardzo ważny historyczny jak i moralny wydźwięk, nie powinno się z niego robić żartów, ale naprawdę znam bardzo niewiele osób, które przebrnęły przez tę część Trylogii... a jak siedziałam z klasą ponad 5 godzin w kinie i każdy modlił się o koniec, to można było wtedy usłyszeć te legendarne już słowa: "jeszcze dycha...". tym sposobem ochrzciliśmy Kmicica "nieśmiertelny" lub "robocop". jak kto woli. ;D

a co do "Punishera", to film baaardzo naciągany i dość płytki. odniosłam wrażenie, jakby był robiony na siłę. i zgadzam się z poprzedniczkami, że akurat w tym filmie podobał mi się tylko główny bohater ;p

ogólnie, według mojego rankingu 3/10

ocenił(a) film na 6
kitket555

"płytki" - lol, po prostu lol, nie wiem czy wiecie, ale to jest film akcji, a dodatkowo: ekranizacja komiksu, w którym to jedyne co robią to tłuką i tyle, więc nie wiem czego się spodziewaliście, ale zarzucanie temu filmowi, że jest płytki jest co najmniej śmieszne

nie wiem, oczekiwaliście dramatu psychologicznego czy co?

ocenił(a) film na 8
diana6echo

film niezly a rola travolty bardzo dobra on wogole swietnie gra postacie gangsterskie ogolnie dalbym filmowi 4 moze 5 ale dalem 9 bo za nisko jest xDD ;P

fighter_2

Co myślice o nastepnej części Punishera
Ja chciałbym że by była z aktorem który grał w pierszym punisher Thomas Jane jakoś fajną fabułe żeby dali i żeby miał przeciwnika na poziomie
dawajcie swoje pomysły i wogule

ocenił(a) film na 6
Naruto6hokage

pierwszy był Dolph Lundgren 'kinomaniaku' od siedmiu boleści

diana6echo

Czy ja napisałem że chodzi mi o Punishera z 1989 kolejny typ który nie wie o co chodzi a pisze ziomy które sie znają niech pisza czy chca zeby byla 3 czesc moze jest jakis sposob do przekonania ludzi ktorzy krecili Punisher z 2004

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones