PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122698}

Różowe flamingi

Pink Flamingos
5,9 4 158
ocen
5,9 10 1 4158
5,4 16
ocen krytyków
Różowe flamingi
powrót do forum filmu Różowe flamingi

Strasznie zakrecony film! Wykonanie: klasa Z (budzet 12 000 USD), a fabula wrez niemozliwie kretynska. Scena z 'gadajacym odbytem' byla wrecz obrzydliwa! Ale cos w sobie ma...

Man_Behind_The_Sun

cos w sobie ma film czy scena z gadajacym odbytem?
jak dla mnie transseksualista w parku - rewelacja.

ktos powiedzial "bardziej obrzydliwe niz szepty i krzyki" / material dodatkowy / i mial racje. divine obrzydliwa. reszta obrzydliwa. john w. tez obrzydliwy. film dobry.

ocenił(a) film na 9
homesick

Film cos w sobie ma:) O tej scenie wspomnialem, bo najbardziej mnie obrzydzila w calym filmie, ale bylo tez pare pamietnych.

ocenił(a) film na 5
Man_Behind_The_Sun

zgadzam się że scenka z transwestytą jest rozwalająca. niektóre śa po prostu obleśne, ale ta akurat była mocno zabawna.

użytkownik usunięty
Caligula

Praktycznie wszystkie sceny nie mieszczą się w granicach smaku i przyzwoitości, ale mimo to ten film ma w sobie coś niesamowitego.

ocenił(a) film na 8
Man_Behind_The_Sun

Nie wiem jak Wy ale ja miałem wersję 107 min, w której w ostatnich 20 min. reżyser opowiada i pokazuje nam sceny wycięte przez cenzurę. Jest tam jedna mocna scena gore - zastrzelenie (strzał w oko) laskiktóra zakapowała miejsce pobytu Divine. Oprócz tego scena z rozwalaiem jajek na matce Divine, grilowanie kurczaka (tego od gwałtu), ciekawy monolog faszystki i wiele innych.

Film mnie wręcz zauroczył. Śmiało daję 10/10 i dodaję do ulubionych. Śmiem twierdzić, że jest to jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem.

PS. Podczas "tańca odbytu" leciał zaj@bisty kawałek, który z chęcią bym ściągnął. Wie ktoś co to za kawałek?

ocenił(a) film na 8
stasiuvino

Poszukałem i znalazłem, sorki.

http://www.youtube.com/watch?v=Q6qlGhONoXg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones