PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122698}

Różowe flamingi

Pink Flamingos
5,9 4 153
oceny
5,9 10 1 4153
5,3 15
ocen krytyków
Różowe flamingi
powrót do forum filmu Różowe flamingi

Jak ktoś wyjaśni choć jedną rzecz za którą ten film powinien dostać jakakolwiek gwiazdkę to ją dam. Przeczytałem pierwszą stronę forum i nie znalazłem ani jednego logicznego argumentu - tylko wypowiedzi w stylu "daję 9/10 bo jest unikatowy". No jest unikatowy i co z tego? Każda cegła którą stawiasz rano w kiblu jest unikatowa, ale to jeszcze nie powód żeby się tym zachwycać...
To się ogląda tragicznie. Nudzi już po pierwszej minucie. Obejrzałem do końca tylko po to żeby móc z czystym sumieniem uznać go za najgorszego gniota jaki widziałem.
Nie oglądajcie tego ludzie - to kompletna strata czasu.
Jeśli interesują was obrzydliwości to i tak na pewno widzieliście już dużo gorsze rzeczy. Może jak nie było internetu w latach siedemdziesiątych to było to dla widzów jakąś nowością...
Poza tym wszystko w tym filmie jest na najniższym możliwym poziomie.
Nie widać tam też nawet żadnego znęcania się nad kurczakiem czy wkładania go gdziekolwiek - to już chyba sobie wasze chore głowy wyobraziły, żeby mieć jakąś kontrowersję do której można by się odnieść. Trochę go potarmosili i tyle. Na pewno to nie jest większe znęcanie się nad zwierzętami jak trzymanie wykastrowanego kota całe życie w ciasnej klitce na blokowisku...
Tym cymbałom recenzentom nie wiem kto dał tytuł, wielcy znawcy psiej kupy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones