PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 201
ocen
7,0 10 1 72201
6,2 12
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

ZŁOTE MALINY ?!!!

ocenił(a) film na 10

Ten, który przyznał złote maliny za piosenkę, był skończonym DURNIEEEEEM ! >:/
To jedna z najpiękniejszych piosenek filmowych jakie słyszałam.
Wiele lat temu pierwszy raz oglądałam RAMBO II, a tą piosenkę do dziś czasem sobie nucę :)
Ogólnie film jest piękny.
Trzyma w napięciu przez cały seans i muzyka jest wybitnie doskonała. Szczególnie w momencie, kiedy Rambo szykuje się do odlotu do Wietnamu i w scenie, kiedy ginie jego przewodniczka - wtedy łza sama spłynęła mi po policzku :( . Ciary same biegną po plecach ;)

ocenił(a) film na 10
Aga1_2_3

Zgadzam się w 100%.
Nieprawdopodobne, że film może wywoływać takie emocje.
Podobnie mam z resztą części.

ocenił(a) film na 10
rockystallion

Ja obejrzałam wszystkie części przygód Rambo. Najlepsza dla mnie jest 2 część. Za to najgorsza, jaką mogli wymyślić jest ta najnowsza. Chyba z 2004:) - JOHN RAMBO. Krew nienaturalnie leje się litrami i za dużo "komputerówki". Poprzednie części są bardziej realne i piękne. Na drugim miejscu ze Stallone jest COBRA - mega film. Piosenka tez wymiata podczas sesji zdjęciowej przy robotach tytuł ANGEL NEW YOUR CITY. Polecam ;)

ocenił(a) film na 10
Aga1_2_3

W ostatniej nie ma już tego klimatu.
Chętnie bym sobie znów strzelił pierwsze 3 części.
Wszystko ze Stallone'm widziałem, piosenka, o której piszesz jest mi dobrze znana i uważam ją za genialną.

ocenił(a) film na 10
rockystallion

Hej! Też tak uważam. Ten kto przyznał tej piosence złote maliny, był skończonym durniem, nieznającym się na pięknie utworów filmowych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones