PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 250
ocen
6,8 10 1 53250
6,3 15
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

NIE! To zdecydowanie bajka skierowana do dorosłych, albo starszych dzieci, to że na bajkę
stylizowane nie oznacza że musi być filmem dla dzieci. Za grafikę, i poświęcenie czasu na
dopracowanie szczegółów daje 9/10, i za absurdalne momentami poczucie humoru, jak na
przykład stwierdzenie pod ziemią bez nutki strachu i zdziwienia na widok wielkiego oka, "o!
jakie duże oko"

ocenił(a) film na 1
demonaeon

czy 10 latek może zobaczyć??

ocenił(a) film na 8
typisb

zobaczyć może i niemowlak ale nie jest to animacja w stylu Shreka czy Epoki Lodowcowej, tylko coś właśnie bardziej dla "dorosłych"

ocenił(a) film na 1
Pauleta

widziałem, faktycznie, nie jest dla dzieci, zdecydowanie film nie powinien być reklamowany jako dla dzieci, dlatego daję 1/10

ocenił(a) film na 5
typisb

hahaah, ;D ten post to morderstwo! ;P

ocenił(a) film na 1
DLoN92

po pierwsze to moja opinia, po drugie oglądam z rodziną bajkę, która w zapowiedziach jest dla dzieci a tu z ekranu przelewa się agresja. Film pełen postaci niczym z horroru i scen przemocy. Widocznie mamy zupełnie inne spojrzenie na wychowanie dzieci.

ocenił(a) film na 6
typisb

Ehh. Nie wtrącaj do tego wychowania dzieci, bo to absurdalne. Masz ocenić film. Jego scenariusz, wygląd świata, bohaterów, dialogi, a nie wystawiać oceny względem Twoich oczekiwań.

DLoN92

Podziękuj Polskiej mentalności gdzie animacja = bajka. W Ameryce było wiadomo, że to dla dojrzalszych ale u nas wykorzystano fakt, że więcej dzieci na to pójdzie bo ma zwierzaczki i grafikę przypominającą shreka. Tak też to wypromowali. A ja Tobie daję 1/10 za inteligencję.

użytkownik usunięty
typisb

Powiedź, kto reklamował tą animację jako "bajkę dla dzieci"? Nic takiego nie słyszałem, no chyba że masz logikę "animacja=bajka dla dzieci".

ocenił(a) film na 1

czy ograniczenie wiekowe B.O., nie sugeruje bajki dla dzieci?

użytkownik usunięty
typisb

No tutaj masz rację, bo nasz polski dystrybutor pomyślał że to bajka dla małych dzieci i dał taką kategorię. Na przyszłość polecam trochę przeczytać o filmie i zdecydować czy pokazać go dzieciom.

ocenił(a) film na 9
typisb

O ile pamiętam to Rango miały ograniczenia wiekowe (10+ bodajże)

ocenił(a) film na 9
Milka124

*miało

ocenił(a) film na 9
typisb

Moim zdaniem nie. Raz, że film jest trudny w odbiorze i nie ma tam śmiechu "co nie miara". Dwa: grafika ewidentnie nie dla dzieci. To nie Shrek, gdzie świat jest kolorowy, okrągły i wesoły. W "Rango" jak są szczury, to jak z koszmaru: nie mają połowy zębów, a te które im zostały są żółte i wystają z pyska. Do tego przejechany na wpół pancernik, żółw na wózku inwalidzkim i jakieś inne stwory z plamami na dekolcie. Zbyt realistyczny jak dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones