PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 263
oceny
6,8 10 1 53263
6,3 15
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Nie zaciągajcie małych dzieci na film, tylko dlatego, że jest animowany. Bo potem są pretensje, że dzieci się boją, nie mogą spać itd.
Ten film to animowany western i już -.- Nie powiem, żebym specjalnie za nim szalał, ale w sam raz na wieczorny seans.

ocenił(a) film na 6
Rataplan

Racja, a nawet jeśli dzieci by się nie bały to i tak nudziły by się na tym filmie.

ocenił(a) film na 9
Rataplan

Zgadzam się i myślę, że to jest powód niskiej oceny- wszyscy uznają to za bajkę i lecą na ten film z dziećmi. Potem dopiero narzekają, że film jest straszny i się dla nich nie nadaje. Nie lubię ludzi, którzy myślą: film animowany=dla dzieci.

Rataplan

Polecam wam wszystkim przysiąść nad telewizorem, przy kanałach przeznaczonych " dla dzieci " typu DisneyXD, Cartoon Network etcterea i dopiero wtedy powiedzenie, czy ta animacja jest czy nie dla dzieci. Jak dla mnie wręcz powinna być puszczana dzieciom- ale tłumaczona po drodze. Typowa bajka z morałem, z przesłaniem które nie jest ukryte pod metrową warstwą metafor.

ocenił(a) film na 4
Rataplan

film mnie nie pororaził, ale spać mogę (taki dorosły nie jestem :D). obejrzałem w sumie dla samego Johnnego Deepa

ocenił(a) film na 7
Rataplan

Świetna animacja. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Bardzo dobra muzyka Hansa i świetne teksty. Polecam każdemu powyżej 15, a nawet 16 lat. Typowy film dla dorosłych w oprawie dla dzieci.

Pooonooć śliwki są na to dobre... ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones