PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96506}

Ray

7,9 55 218
ocen
7,9 10 1 55218
6,8 17
ocen krytyków
Ray
powrót do forum filmu Ray

Jamie Foxx zagrał świetnie, jednak wszyscy dobrze znamy zachowanie, mimikę, wygląd Ray'a Charles'a i zadanie Foxx'a było "tylko" trudne. Według mnie o wiele cięższe zadanie miał Leonardo DiCaprio grający Howarda Hughes'a, którego znamy tylko ze zdjęć. Na dodatek twarz Foxx'a cały czas przysłaniały okulary ... a w przypadku DiCaprio jego uczucia odczytywaliśmy z wyrazu twarzy. Cieżki oscarowy wybór - ja jednak chciałbym aby nagrodzono DiCaprio.

____OSCAR____

no wlasnie... howarda hughes'a znamy tylko z zdjęć - więc nie wiemy czy leoś dobrze go zagrał ..;]
a to że jamie foxx był cały czas w okularach.. no do jasnej cholery chyba dobrze nie??? przecież ray charles cały czas był w okularach!! boże brak mi słów dla takich... ekhm, nie bede przeklinał.
poza tym zagranie raya wcale nie było łatwe... :/ na pewno cięższe od zagrania howarda hughes'a

Stefanek

Uspokój się dziecinko ... czy ja napisałem, ze Jamie Foxx nie powinien nosić okularów - zagrał świetnie, doskonale, ale wedgług mnie trudniejszą rolę miał do zagrania DiCaprio. Kropka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones