PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876601}

Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
5,1 19 456
ocen
5,1 10 1 19456
3,9 11
ocen krytyków
Rebel Moon Część 1: Dziecko ognia
powrót do forum filmu Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia

naprawdę próbowałem to oglądnąć do końca, tyle głupoty, niedorzeczności i debilizmu nie znalazłem w wyprodukowanych w zeszłych 10 latach, bzdura goni bzdurę w połowie próbowałem zmiękczyć się piwem i niestety nie pomogło, kino klasy? totalna głupota

ocenił(a) film na 2
Michal_Michal_43

Ja już mam za sobą 15 minut. Przecieram oczy i uszy ze zdumienia. Dialogi są tak bezdennie głupie, że to wszystko zaczyna mi bardziej wyglądać na komedię. Może pisał to jakiś 10-latek, bo to tak trochę wygląda.

ocenił(a) film na 2
Michal_Michal_43

Bardzo slaby film - rowniez przecierałem oczy z zdumienia jak mozna tak zle cos zrobic.

ocenił(a) film na 10
Michal_Michal_43

To nie jest film na faktach więc chyba może być nielogiczny itd .

ocenił(a) film na 7
szymussss

Nie wysilaj się, zobaczyli kobietę jako lidera i dostali czkawki. Koneserzy kina;)

ocenił(a) film na 3
a_nubis

Jeżeli myślisz, że ludzie źle oceniają to... coś przez feminę i jej wesołą kompanię diveristy to poczytaj opinie krytyków a dowiesz się, że netflixowy checklisting jest najmniejszym problemem tego "dzieła". Swoją drogą widzę, też tendencję odwrotną do tej, o której piszesz - zobaczyli złapanie chłopa przez chłopa za jajeczka i kolorową kompanię ratującą świat przed białymi męskimi supremistami- cyk 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones