PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213746}

Reinkarnacja

Rinne
6,1 1 968
ocen
6,1 10 1 1968
Reinkarnacja
powrót do forum filmu Reinkarnacja

10/10

użytkownik usunięty

Film po prostu mnie zaskoczył:-) Dlaczego? Bo to nie byle jaka produkcja, gdzie jednego jest mnóstwo, a drugiego brakuje. "Reinkarnacja" zarówno trzyma w napięciu, straszy, intryguje, jak i zaciekawia. Brawa za grę aktorską i klimat.

Muzyka w filmie jest monotonna, ciągle ta sama co psuje cały ten klimat. W sumie nie zauważyłem tutaj nic nowatorskiego, co by już nie było w innych produkcjach kina azjatyckiego. Prowadzi to do tego iż zastanawiam się z którego miejsca wyskoczy upiór. Z szafy, zaciemnionego miejsca w pokoju...bo na pewno wyskoczy, a można to wszystko przewidzieć. pozdrawiam.

stanleysk8

Tak
To jeden z najlepszych azjatyckich horrorów
10/10

nom mnie tez zaskoczyl ;oz otwartymi ustami siedziałam :))
a takishi shimizu to tylko filmy umie robic o mezach zabijajacych rodzine niee ?:P

ocenił(a) film na 10
nike55555

ja nie wiem jak ludziowi który wie co to znaczy reinkarnacja ten film może sie nie podobać... chyba mocno zrypany gust musi mieć, bo każdy japonski horror ma jakieś przesłanie. nie sa robione ot tak sobie. najlepszym tego przykładem jest chyba Puls i Matango. a reinkarnacja była kapitalna - 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones