PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693685}

Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Sharknado 2: The Second One
3,2 5 476
ocen
3,2 10 1 5476
3,6 5
ocen krytyków
Rekinado 2: Drugie ugryzienie
powrót do forum filmu Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Wielka premiera w Tv Puls! Pierwsze "Rekinado" ma się do tej produkcji jak przystawka do dania głównego - twórcy ograniczyli nudne filozofowanie bohaterów do minimum, a wyładowali film przeogromną dawką radosnego absurdu, głupot i scen wywołujących bezwarunkowy opad szczęki dolnej. Wszystkich chętnych do wspólnego oglądania i komentowania zapraszam na seans już w sobotę, 08.11 o 20:00. Wskazane nie spożywanie napojów podczas seansu (Puls na pewno zapewni do tego celu odpowiednio długie reklamy xD) z uwagi na dużą szansę wystąpienia odruchu fontannowego.
Sam film już oglądałem i niestety nie będę uczestniczył w sobotnim seansie, ale gorąco polecam fanom gatunku i życzę miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 5
JAL

nie dość, ze przebrnienmy to jeszcze czerpiemy z tego satysfakcje :)
i serdecznie pozdrawiamy :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

bezręka blondi - amen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 1
hapibo

Właśnie leci na TV Pulsie i oglądam kątem oka siedząc przy kompie... i z oczom nie wierzę :)
Jeszcze raz SZACUN!!
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
JAL

my tak na bieżąco dośc sporą część filmów komentujemy :) także jak kiedyś znajdziesz znów w tv coś niskobudżetowego to szukaj naszego tematu na forach :) pewnie będziemy komentować :)))))
przyjemnej końcóweczki filmu :))))

ocenił(a) film na 1
JAL

Właśnie była scena jak koleś z beverly hills przemawiał do tłumu na autobusie i zauważył nadlatującego rekina, i przeciął go piłą łańcuchową w locie... kurde, strach się przyznać ale zaczyna mi się podobać :) prawie jak mój ukochany monty python :D

ocenił(a) film na 5
JAL

hahahahahahaha prawda, ze genialne? a widziałeś sharknado jedynkę?! materdeniu... tam to jest ubaw!!!!!!!! :)

JAL

A teraz coś z zupełnie innej beczki - Monty Python i święty żywot filmów o rekinach - skeczy z dwugłowym rekinem nie będzie :P

JAL

3 raz przez to przechodzę :)
Niedawno ( niecały tydzień ) była premiera która też oglądałem, a wcześniej w necie xd

Szacun xd

ocenił(a) film na 5
movies_2

- zgiiesz!!!
- może nie...

hapibo

Jeśli umrzesz, zabije cię.

ocenił(a) film na 5
hapibo

no nie mogę te prognozy pogody rozwalaja mnie na łopatki :) rekiny na wyświetlaczach :)

hapibo

Będzie jeszcze lepiej ;)

ocenił(a) film na 5
movies_2

"wyrżnijmy trochę rekinów" xD

hapibo

Pacz tera xD

ocenił(a) film na 5
movies_2

oł szit!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
movies_2

o materdeniu.... piękna końcówka :)

Valdoraptor23

Oświadczyny mega, gdybym miał zaplanować oświadczyny i użyłbym swojej wyobraźni... spróbujcie to sobie wyobrazić xd

ocenił(a) film na 5
movies_2

o nie dam rady, nie doścignę Twojej wyobraźni... :P

[zbudujesz wielka arke na kształt rekina, oblepisz ją ziemniakami, nadmuchasz lalecki z se.x szopu i ponętnie ubierzesz, zaprosisz żywe rekiny i krokodyle, orangutany itd i poślubisz pierwszą kobiete która się tego nie przelęknie??????]

hapibo

Jeszcze nie wiem :)

Możliwe że będzie znaczna rola Chloroformu :)

ocenił(a) film na 5
movies_2

hahahahahahaha na sobie bo chyba nie na tej biednej dziewce? :)

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

ej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! on jadł pizze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hapibo

Pewnie ta z rekinem xd

Scena po napisach na miarę Marvella xd

ocenił(a) film na 5
movies_2

ok, uciekam spać :) dziekuję Ci bardzo, ze wytrwałeś :)

hapibo

Spoko, z taka dawką komentarzy :D Organizm tak pobudzony nie dał by rady zasnąć xD

ocenił(a) film na 5
movies_2

śpię z dwóch :P spokojna Twoja rozczochrana! :P

Valdoraptor23

Ponowna emisja w najbliższy wtorek, 21.07 o 20:00 na antenie Tv Puls2.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Jest tu kto?

Czy rekiny znowu zaatakują samolot? Za małe są chyba

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Efekt ognia z silnika jest porażający! Rekin przypominający ptaka albo nietoperza

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Buuuuuu nikt ze mną nie ogląda czy filmweb obraził sie na komentarze?

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

cholera zapomniało mi się ;/

ocenił(a) film na 2
skompy18

No trudno, trochę cię ominęło bo drugie reklamy sie właśnie skończyły

Katharsisss

Jakie to piękne, aż brak słów xD let it rain!

Valdoraptor23

Obejrzałam wspólnie z mężem-jego mina-bezcenna,a najlepszy komentarz przy napisach końcowych-A TO ZAPEWNE WSZYSTKIE REKINY Z FILMU,TYLE ICH BYŁO-o mało się nie udławiłam.

Wera_135

Hahaha :D

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Dobrze że cię znalazłem bo mam dla ciebie nowy "zły-dobry" film do recenzji :-) - Lawalantula

borsuk96

Już obejrzany, jak dla mnie bomba :D Niektóre studia tworzące Zetki idą w dobrym kierunku, porzucając maksymalnie absurdalny chaos na rzecz parodii, nawiązań i umiarkowanego humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones