PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693685}

Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Sharknado 2: The Second One
3,2 5 476
ocen
3,2 10 1 5476
3,6 5
ocen krytyków
Rekinado 2: Drugie ugryzienie
powrót do forum filmu Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Wielka premiera w Tv Puls! Pierwsze "Rekinado" ma się do tej produkcji jak przystawka do dania głównego - twórcy ograniczyli nudne filozofowanie bohaterów do minimum, a wyładowali film przeogromną dawką radosnego absurdu, głupot i scen wywołujących bezwarunkowy opad szczęki dolnej. Wszystkich chętnych do wspólnego oglądania i komentowania zapraszam na seans już w sobotę, 08.11 o 20:00. Wskazane nie spożywanie napojów podczas seansu (Puls na pewno zapewni do tego celu odpowiednio długie reklamy xD) z uwagi na dużą szansę wystąpienia odruchu fontannowego.
Sam film już oglądałem i niestety nie będę uczestniczył w sobotnim seansie, ale gorąco polecam fanom gatunku i życzę miłego oglądania :)

skompy18

To już Twoja działka, ja się nie znam xD

ocenił(a) film na 3
pringles

ja tylko podałem ci wiecej opcji :P

pringles

Jeszcze jest samogwałt :)

Ale jednak wolę z dziewczyną chociaż jeszcze za wcześnie na wyjście do parku ;(

movies_2

Zawsze możesz trafić na jakąś ponętną wiewiórkę xD

pringles

Albo płaszczkę :)
W parku... W fontannie...

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

sam wyciągnął pomocną dłoń xd

Valdoraptor23

Nie no oświadczyny mnie wzruszyły.

ocenił(a) film na 7
Ricz_Forrester

Normalnie 7 dam i do ulubionych yessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

ocenił(a) film na 6
giovanni50

ode mnie leci celujący :D

ocenił(a) film na 10
Valdoraptor23

Poprosil ja i reke i ja dostal :-D

Valdoraptor23

Ech... piękne, piękne :D

Valdoraptor23

kurcze, żałuję, że dopiero tu zajrzałam ;) już lecą napisy..

ocenił(a) film na 3
awrel

głupkowate filmy to nasza specjalnosc wiec jak tylko taki bedzie w tv my go bedziemy komentować :) *wstep wolny ;)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

jestem tak pełen tego wszystkiego ze chyba nie zasne xd
to jak panowie i panie oceniają to dzieło ?;>

ocenił(a) film na 7
skompy18

7/10

skompy18

Ja też 7
film lepszy niż Interstellar

skompy18

Ode mnie 6/10

Valdoraptor23

Ja chyba bez oceny dam... No bo jak to ocenić ? :D

ocenił(a) film na 3
WalterHofer

hmmm jedynke oceniłem na 3... (chyba za nisko)
ta czesc od niej lepsza nie była wiec niech bedzie tez 3 (chociaz mysle nad 4 ) xd ale wtedy 1czesci musiałbym dac 5 xd

skompy18

Ja obiektywnie dam 3... tzn nie obiektywnie! Co ja piszę:-) Naciągane 3! Mocno naciągane!

ocenił(a) film na 3
Zoe_5

i dosc mało rekinów w rekinadzie ;/ i te krokodyle ...

skompy18

Nie wiem jak ocenić ;( Chyba zostawie bez oceny :D

ocenił(a) film na 3
WalterHofer

ale chociaz z serduszkiem :P

skompy18

ech może :D

Valdoraptor23

Nawet scenę po napisach zrobili jak w Avengers... Co ci ludzie mają w głowach.

Valdoraptor23

A tak w sumie to co na to grin pis, tyle martwych zwierząt ;(

Valdoraptor23

Zapraszam do zapoznania się z tym a jesli się spodoba to z blogiem ;)


Nasi bohaterowie z poprzedni części biorą ślub, oboje mówią sakramentalne ''tak''. Całują sie a nagle robi się ponuro, patrzą co się dzieje, niektórzy wychodzą z kościoła. Sharknado, rekiny zjadają gości, inne wlatują przez przednie okno kościoła, pastor wyciąga strzelbę spod lady, strzela w rekiny, ogólnie panika. Wszyscy próbują uciec. DRING!
Okazuje się że to jedynie sen Fin'a Sheparda.
Kolejny dzień, wspólne śniadanko z przyszłą starą zoną. niedługo ślub a ona w 9 miesiącu ciąży, ona będzie się grzecznie bawić w Las Vegas a on z kumplami wypije trochę i pogra. Wyjeżdżają tylko z kumplem Sheparda, Garrusem yy znaczy Wrexem yy znaczy.. może mieć na imię Michaele. No więc wieczór kawalerski!
Akcja zostaje przeniesiona na ocean gdzie płynie wycieczkowiec z Azji. Zostaje zaatakowany przez Sharknado. Rekiny gryzą wszystkich i wszystko, w końcu ocaleni postanawiają strzelać w tornado ( a nie w rekiny ) a kule zmieniają trajektorie lotu przez prędkość tornada i trafiają w rekiny, leci taka muzyczka: Danny Elfman - The Little Things. ciekawe czemu...
Przenosimy się do Vegas! Nasi bohaterowie w nocy imprezowali ale do nich wrócimy później. Widzimy jak napis Welcolme Las Vegas zostaje pokryte burza piaskową a z drugiej strony miasta nadciąga sharknado.Poznajemy teraz czwórkę nieznanych osób, przyjaciół którzy poszaleli w nocy i mają kaca, nic nie pamiętają, jeden idzie do toalety a tam dziura w dużym oknie i tygry... znaczy rekin na podłodze. Ucieka z tego pomieszczenia szybko, drugi odsuwa firankę w oknie i widzi jak na poniższych poziomach szaleje piasek a z nieba spadają rekiny - ''Co ty nam dosypałeś do piwa grubasie?''
Na dole hotel ma też casyno do którego wlewa się woda, rekin też się dostaje i spożywa monety ze zniszczonych urządzęń.
Do plaży ( nie wiem czy w LV jest rzeka ale w San Andreas była ) podpływają rekiny, robią krwawa masakrę, jeden koleś który jest w wodzie krzyczy ''Uciekajcie z wody! rekiny! tyle krwi! Uciekajcie z wody'' - Oczywiście pozostaje w wodzie...
Warto zaznaczyć ze rekiny są na plaży tylko gdy podpływa fala, gdy fala wraca zabiera ze sobą rekiny.
Ze sklepu meblowego zostały porwane narzędzia i części piły, gwoździe itd Te ostatnie wbijają się w rekina który umiera.
Mamy widok FPS z oczu rekina który szybuje nad miastem, widzimy jak szybko porusza głowa próbując złapać jakiegoś ptaka, udaje mu się, widzi też jak inny rekin podrzyna jakiejś kobiecie gardło swoją płetwą, oczywiście w locie. Inny rekin uderza w neon z piękną panią na szyldzie i lecą iskry.
Wojsko wkracza do akcji - Helikoptery tną swym śmigłem rekiny, czołgi niestety zostają porwane przez rekinado, i widzimy epicką scenę jak porwane przez trąbę czołgi strzelają do porwanych przez tą samą trąbę rekiny.
Przyszła zona Sheparda dzwoni do niego że jedzie do szpitala na porodówkę, ten musi ją uratować, ulica jest zalana, ale cale szczęście na środku jest motorówka. Razem z kumplem i jakimś napotkanym facetem płyną do szpitala, niestety rekin wskakują na pojazd, po efektownej walce facet się poświecą by uratował naszych bohaterów rzuca się na rekina i razem z nim spada do wody. Przed szpitalem wieje coraz silniejszy wiatr i kumpel kolesia zostaje porwany przez tornado a on sam wbiega do budynku. W poczekalni spotyka kolesia - fana filmu Oszukać przeznaczenie i ma teorie że gdziekolwiek się zjawi jest tornado bo on uniknął śmierci, na co Shepard odpowiada że śmierć raczej nie jest zbyt subtelna.
Sprawdza swoja żonę - wszystko u niej okey. Postanawia zniszczyć tornado. Pielęgniarka prowadzi go na dach bo ją o to poprosił, wyjmuje nie wiadomo skąd bombę mówiąc że na wszelki wypadek rekinada zaczął ją brać i że ma plan. Na dachu spotykają rekina z którego brzucha wydobywa się muzyka, pielęgniarka płacze bo to dźwięk komórki konserwatora który tu coś naprawiał. Shep strzela mu w łeb.
Shepard skacze z dachu i zostaje porwany. Lata z gracją w tym tornadzie łapiąc szybko części urządzeń które zostały porwane ze sklepu meblowego, tworzy piłę mechaniczną w powietrzu, nagle rekin z otwartą paszcza leci wprost na niego a Shepard przecina jego podbrzusze wyjmując jego flaki z ciała, tak by jednak zostało ich trochę wewnątrz i robi z wypatroszonego rekina spadochron. Trzyma flaki jedną dłonią a drugą piłę mechaniczną która przecina inne rekiny latające w jego stronę. Gdy jest już coraz bliżej środka tornada ( gdzie ma aktywować bombę ) wypatroszony rekin ulega zniszczeniu i robi się na kilka części, Shep nie ma już spadochronu więc strzela z pistoletu do najbliższego rekina zabijając go i chowając się w jego środku by żywy rekin go nie pożarł w locie. W końcu ciało rekin-śpiwór dostaje się do środka tornada i nasz bohater aktywuje bombę która zaraz wybuchnie. Teraz przecina jego brzuch, łapie flaki które się trzymają jeszcze ciała i ląduje jak na spadochronie, idzie wolno do drzwi szpitala łapiąc jeszcze porwane przez tornado kwiaty i czekoladki. Idzie do przyszłej żony z którą już się ożenił i rozwiódł. Poród odbywa się na sali gdzie jest wielkie okno do którego leci ostatni rekin. fin szybko go zauważa i sam odbiera poród, spowolnione tempo - bierze szybko noworodka do góry, rekin roztrzaskuje okno i leci dalej do dziecka, przelatuje między nim a matką na łóżku przegryzając pępowinę - Rekiny w locie nie mogą stanąć więc rekin leci dalej i uderza o ścianę - wstrząśnienie mózgu. Dziecko zdrowe. kolega głównego bohatera który został porwane przez tornado tez żyje bo po wszystkim spadł na flaki wszystkich rekinów - flaki były delikatniejsze od podłoża i chodnika i zadziałało jak takie dla skoczków jak dom się pali i strażacy rozkładają, zapomniałem jak się to nazywa, nadmuchane chyba powietrzem.
Shepard mówi po wszystkim - Mam dość tych pie**onych rekinów w tych pi**rzonych tornadach niczym Samuel L Jackson w Wężach w samolocie. Szkoda że nie było sceny w trylogii gdzie rekiny atakują samolot i fajniej by to zabrzmiało :(
Jeszcze rekin który zjadł monety z urządzeń spadł na ziemie i całe złoto poleciało w górę. Jeden koleś się ucieszył - Najszczęśliwszy dzień w moim życiu - powiedział po czym spadł na niego czołg.

Valdoraptor23

Ode mnie 4/10

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Ponowna emisja już dziś: CZWARTEK 21.55 Tv Puls
:)
Serdecznie zapraszam dla mających dużo kawy i chcących sie pośmiać :)
Albo pośmiać się powtórnie :)

hapibo

Jestem :)
Ktoś prócz mnie :) Czy tylko w parze z Hapibo :D A może już śpi ;) ?

ocenił(a) film na 5
movies_2

jestem :)

ocenił(a) film na 5
hapibo

puści wodę i rekin wyskoczy z kranu w tym samolocie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hapibo

Z kibla xd

hapibo

Murzyn pokazujący spluwę mówiący ''nie ma się czy martwić''
OKEYYY

ocenił(a) film na 5
movies_2

o tak panie, o wielki murzynie ze splówką już sie uspokajam.....

ocenił(a) film na 5
hapibo

rakin w samolocie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

hapibo

Jak fajnie że dekompresja nie obowiązuje szafek :/ Które mogą dosunąć się do ściany przygniatając człowieka ( tego ze spluwą ).

ocenił(a) film na 5
movies_2

do prawd objawionych raz dwa to sie nadaje!!!!

ocenił(a) film na 5
hapibo

o rany zaraz się posikam,,,,, jak ona skrzeczy ta w białym żakicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uahahahahahahahahahah

ocenił(a) film na 5
hapibo

o matko!!!!!!!!!!! jak szybko wstał dzień!!! :P

hapibo

To przez zmianę czasu z LA do NY xd

hapibo

go Go Go Sharknado!

ocenił(a) film na 5
movies_2

ta piosenke trzeba sciagnac na dzwonek do telefonu :))))))))))))))))))

hapibo

Ja kiedyś miałem dzwonek telefonu Cheliosa z Adrenaliny |( takie spowolnione - https://www.youtube.com/watch?v=IJZrlXxXTos&hd=1 XDD

ocenił(a) film na 1
movies_2

mój tata ma taki dzwonek

Aagnaa

haha :D
Już mam u niego plusa :) Możemy zawiązać wieź :)

movies_2

A co jeśli zgubimy telefony?
Mam jego.
Mój syn nie zostanie gońcem...

ocenił(a) film na 5
movies_2

o matko!!!! widziles ta pielegniarke? w poprzednim szarknejdo rekin pożarł jej twarz i musiała pare operacji zrobic, w tym dzwignac awaryjnie brwi... pod linie wlosów na czole!!!!

ocenił(a) film na 5
hapibo

rekin widział kim ona jest...miał szrme na mordzie.............. ja!!!!!!!!!!!!!!!!
ale czad!!!!!!!!!!!!!!!!!

hapibo

Rekin z blizną.
Zabijając wroga swojego bossa (tzn okłamał szefa dając dłoń jako dowód ) staje się jego człowiekiem... rekinem.
Teraz będzie chciał mieć tygrysa w klatce którego tez porwie rekinado.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones