PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730761}

Replikanci

Replicas
5,5 8 291
ocen
5,5 10 1 8291
Replikanci
powrót do forum filmu Replikanci

sugerować się wypowiedziami bo gusta są rózne. W moim odczuciu film może nie jest górnych lotów, ale oglądało się dość przyjemnie i nie nudził.
Ot taka rozrywka na popołudnie, o której za kilka dni nie będę pamiętał (no chyba ,że o naprawdę ślicznej Alice Eve) :).
A tak poważnie to fajne kino rozrywkowe, które nie ustrzegło się kilku wpadek i luk ,ale mimo tego ogląda się fajnie.Trochę dziwne było to ,że najpierw opowieść idzie bardzo powoli a tu nagle się przyspiesza by się skończyć. Miałem nadzieję ,że później pojawią się jakieś rozterki, kłopoty fizyczne, skazy, czy coś takiego [nie wiem np by się okazało ,że starzeją się szybciej czy wolniej od niego] , a jedyne co się pokazało później, to nagły koniec filmu.
Aczkolwiek film zakończony ciekawe i w sumie zaskakująco :)
Jako kino rozrywkowe, którego oczekiwałem moim zdaniem się sprawdził.

ocenił(a) film na 6
romek_krakow

no ja wiedziałem jedno... klony zawsze będą wiedzieć, że ich ciało nie tak wygląda jak poprzednio... i czekałem co z tym?
tymczasem zupełnie to olano... ;)
pal licho, za to końcóweczka sprytna i zabawna...

ocenił(a) film na 10
romek_krakow

Na końcu ta panorama wieżowców Dubaju i robot ubrany w garnitur.
I tak się powinno kończyć rasowy SF

ocenił(a) film na 4
Pisul_Maximus

To prawda - tak się powinno kończyć rasowe sf... Wpisuje na listę złotych myśli. Dziękuję.

użytkownik usunięty
romek_krakow

Jeśli myślisz, że film idzie wolno by nagle błyskawicznie przyspieszyć i się zakończyć to koniecznie zobacz ostatni odcinek gry o tron i fabułę innych. To dopiero przyspieszony niewypał :D

ocenił(a) film na 7

widziałem :)

romek_krakow

Kilku wpadek i luk.... hahaha tam sa same wpadki

ocenił(a) film na 3
romek_krakow

Wlasnie widzialem i...
Niestety nie polecam, film dla zagozalych fanow Keanu Reewsa ,,dzielo,, nie trzyma sie kupy pobieznie traktuje watki i toczy sie z ogromnym (bardzo przewidywalnym) trudem do przodu .Mozna bylo z tego wycisnac nieco wiecej, braklo checi i pomyslu bo kasy raczej nie ... Szkoda
Temat juz znany ,,klony ,roboty,, nic ponad to .Do obejzenie na wlasna odpowiedzialnosc ...Widzialem i niepolecam .Slabo!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones