PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 903
oceny
6,7 10 1 83903
6,0 6
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Dlaczego w tej części nie ma Jill Valentine? Co się z nią działo?

ocenił(a) film na 9
bane4

Nie było jej,gdyż reżyser stwierdził,że w każdym filmie resident...,powinny być co najmniej 2 kobiety,które potrafią walczyć
(w pierwszej części alice i komandoska w czarnych włosach w drugiej alice i Jill w trzeciej Alice i dziewczyna w rudych włosach itd.) w piątej części podobno ma być Jill./

Farba13_he

Ale jeśli będzie Jill i Ada Wong to razem mamy 3

ocenił(a) film na 9
bane4

ale teraz chodzi ci o jaką część? / A jeśli są trzy to może po prostu jakaś nowość czy coś. ;p

Farba13_he

Miałam na myśli dlaczego Jill nie było w 3 części (bo niebyło wyjaśnienia). A Jill (jako antagonistka), Alice i Ada Wong pojawią się razem w 5 części.

ocenił(a) film na 9
bane4

...Nie było Jill w tej części bo po prostu reżyser chciał by w filmie była jakaś nowość a nie cały czas powtarzające się postacie.W trzeciej części Alice rozpoczyna nową przygodę na pustyni wraz z nowymi bohaterami.Nie ma uzasadnienia co działo się z nią w 3 części.

Farba13_he

Szkoda, bo reszta bohaterów się tam powtórzyła (np. Carlos). Bezsensu, że postacie Jill i Claire powtarzają się tylko co 2 część

ocenił(a) film na 9
bane4

nom niestety.'

Farba13_he

A ta 5 będzie ostatnią, czy nigdy nic nie wiadomo?

ocenił(a) film na 9
bane4

O ile ja wiem do 5 części, zdjęcia zaczęto kręcić w październiku a sądze
że skończą gdzieś w marcu.Przez tak długi okres scenarzyści lub reżyser 'skołują' kolejną część.

Farba13_he

Z początku lubiałem tą sagę, ale jak zacząłem grać we wszystkie części gry - doszedłem do wniosku, że fabuła z gier jest dużo lepsza od tej z filmu.

ocenił(a) film na 9
bane4

Eee,coś przegapiłem no bo w jakiej części gra Ada Wong?\

Farba13_he

W grze - 2 i 4 część
W filmie - 5 część

ocenił(a) film na 9
bane4

ŁŁŁoooo...bo mi soś się zjebało,myślałem że gra w 3.I tak se myśle gdzie ona jest jak jej nie ma...
;p

Farba13_he

Ze wszystkich bohaterów to Alice nie pojawia się w grze. Głowni bohaterowie to Jill z Chrisem oraz Leon Kennedy z Adą Wond i Claire. A główni antagoniści to Albert Wesker (szef Ady Wong) i później Jill (po praniu mózgu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones