PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186641}

Resident Evil: Zagłada

Resident Evil: Extinction
6,7 83 907
ocen
6,7 10 1 83907
5,7 7
ocen krytyków
Resident Evil: Zagłada
powrót do forum filmu Resident Evil: Zagłada

Hej wszystkim. Co do filmu, to tak: Jedynka mi się nawet podobała, sam
pomysł przypadł mi do gustu. W dwójce denerwowało mnie kilka rzeczy, ale
wciąż mi się podobało. Co do trójki, wydała mi się niedopracowana, no ale
przeszła u mnie.
Ale nie zrozumiałam jednej rzeczy. Musicie mi wybaczyć, ale oglądałam dosyć
późno wszystkie części po kolei.
Pod koniec części drugiej Alice uciekła wraz z Carlosem i Valentine. Gdyby
Dr. Isaac chciał, to by z nimi nie poszła, tak wnioskuję z tego, że
pozwolił ją przepuścić i praktycznie nią sterował. To wynika z tego, że
mają ją pod kontrolą.
A w trzeciej części, nie wspominając, że świat wysuszył się w tak małą
ilość lat, Alice jest na wolności? A oni jej szukali przecież, oryginału.
To dlaczego puścili jej w części drugiej oraz dlaczego nie mogli nią
sterować cały czas? I co się stało z Jill Valentine i tą dziewczynką, którą
w drugiej części ratowali?
Przepraszam, 1 i 2 oglądałam uważnie, a w trójce się pogubiłam i po drodze
niestety nieuważnie oglądałam, a aktualnie nie mam sposobności obejrzeć
ponownie. Ktoś chętny mi wytłumaczyć? Będę naprawdę wdzięczna. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
EstelIe

tez sie zbytnio nie połapałam.. i tez mnie ciekawi co sie stało z Valentine..

ocenił(a) film na 10

To jest nas troje hehe

Pozdrawiam;)

suzi_5

Wszyscy w helikopterze umarli. Alice, którą widzimy na koniec i która ucieka to już klon.

Jeżeli chodzi o sterowanie hgw, może był to od początku niedoskonały system, któremu Alice mogła się opierać?

EstelIe

Emmm...po krótce wyjaśnię. Podczas Rozmowy Alice z Carlosem ona wyjaśnia mu, w jaki to sposób mogła się tak długo ukrywać przed korporacją Umbrella. Odpowiedź jest może i banalna ale prawdziwa - uzyskała dostęp do komputerów Umbrell'i i wykradła/pozmieniała (nie wiem teraz dokładnie) plany satelity.

użytkownik usunięty
EstelIe

Jeżeli chodzi o kwestie pierwszą - czyli czemu Dr. Isaac puścił Alice wolno pod koniec części 2 może wynikać z prostego faktu że chciał aby ta się rozwineła żyjąć na zewnątrz i stała się "doskonała" pewno nie przewidział że zaraza tak się rozwinie i że Alice tak szybko odkryje swoje możliwość w części 3 był zdziwiony że umiała zablokować satelite a oni nie umieli ją wyłączyć więc chyba poprostu był zbyt pewny siebie.
Co do Jill Valentine są dwie opcje scenariusz 3 części nie przewidywał tej postaci więc można założyć że ona i dziewczynka zgineły, Carlos mówi, że w konwoju na początku było 50 osób, a zostało niecałe 30, więc mogły zginąć, ale ponieważ niema tego powiedzianego bezpośrednio jest otwarta furtka, że wrucą może w kolejnych filmach, o ile te powstaną. Z tego co pamiętam ta dziewczynka też była zmutowana podobnie jak Allice(była chora i jej ojciec dla niej wymyślił Virusa-T jako lekarstwo o ile pamietam) więc może ktoś uznał że jest zbyt cenna i Jill została się nią gdzieś zaopiekować. I tyle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones