PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139159}

Ricky Bobby - Demon prędkości

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
5,9 8 935
ocen
5,9 10 1 8935
6,1 7
ocen krytyków
Ricky Bobby Demon prędkości
powrót do forum filmu Ricky Bobby - Demon prędkości

Nie jestem zwolennikiem amerykańskich komedii. W większości to brodzik intelektualny gdzie śmieszyć nas mają wulgarne żarty opierające się na różnych procesach fizjologicznych. Byłem totalnie zaskoczony oglądając TALLADEGE. Widać że scenarzyści musieli lubić Monty Pythona i Pulp Fiction. Film jest totalnie odjechany w kosmos. Najlepsza komedia jaką oglądałem w tym roku (choć faktem jest że nie widziałem ich wiele). Jeśli chcecie się dobrze bawić przez dwie godziny to gorąco polecam.

ocenił(a) film na 5
ransomstark___

ostatnio ogladalem w/w film oraz Mr Woodcock, The Heartbreak Kid, Formula, Harold and Kumar,Przyjety i zadna z tych komedii mnie nie rozsmieszyla co prawda pojawil sie 1 czy 2 usmieszek ale teraz komedie sie smiesza

D1RT

Borat Borat Borat.... najlepsza komedia jaka widzialam, ale rzeczywiscie rzadko kiedy nowe komedie sa smieszne. no jeszcze family guy mnie wciaz rusza, oj porownywalnie do Borata chwilami;)... pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones