PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199696}
3,5 208
ocen
3,5 10 1 208
Robowar Robot da guerra
powrót do forum filmu Robowar - Robot da guerra

ARCYDZIEŁO

ocenił(a) film na 10

Dla mnie ten film to arcydzieło jak ich mało , być może ktoś powie że mam lipny gust ale zabawy przy oglądaniu tego filmu nikt mi nie zabierze . Jest tak kiczowaty że aż arcy przedobry , poprostu sentyment z dawnych lat nie pozwala mi na danie oceny poniżej 10

pestox

Popieram, film jest genialny i praktycznie każda akcja pozostaje w pamięci :) 10/10 !!

klotz

No może nie 10/10,ale istotnie film jest dobry,(bo oglądałem go u kolegi z lektorem)a gdyby wykonać ranking kilku najlepszych filmów z Reb Brown to jaka byłaby kolejność?

kozako22

No ja mysle ze na pewno 1. Robowar , 2. Strike Commando. Jak uwazasz? Kozako - skad wziales Robowar w polskim wydaniu? Wątpie by takowe wyszlo... Ja mam ripa z japońskiej kasety

klotz

Nie ja to mam,tylko oglądałem u kolegi dawno temu,to nie wyszło legalnie i nie wiadomo czy wyjdzie,kolega chodził po giełdach od lat 80-tych i kiedyś raz trafił na vhs z lektorem,(i to profesionalnym,bo pamiętam),następnie zgrał na płye,póżniej załatwił sobie dvdripa w języku obcym i przełożyl lektora do tego dvd-ripa,łącznie z korekcją dzwięku ,jak by tak czekać aż wszystko się ukaże legalnie to by nigdy nic sie nie miało z unikatów,które nie są dostępne oficjalnie),lepiej mieć dobrego pirata niż czekać nie wiadomo ile lat,aż dystrybutor zrobi łaske i wznowi edycje(o ile w ogóle człowiek się doczeka,bo niestety nie każdy film czy serial będzie wydany w Polsce),bo taki jest rynek i nie mamy na to żadnego wpływu

klotz

Trzeba umieć walczyć o swoje w zyciu,a nie siedziec i czekać az manna spadnie lub aż media markt zrobi laske i za 10 - 15 lat wyda film,dlatego mam sporo unikatów z lektorem jako jedyna osoba w Europie,że umiem walczyć o to,nic nie musi wyjść w sklepie,aby miec to samo z lektorem(tak jak wyjasnilem wyżej)

kozako22

Super. Fajnie jest mieć jakieś unikaty w kolekcji. Zbierasz VHSy czy tylko ich ripy? Ja mam dojscie do prawie kazdego filmu jaki bym sobie wymarzył, ale jeśli chodzi o lektora PL, to po prostu kupuję taśmy. Nie zbieram ripów polskich. Ale robowara po polsku to bym z chęcią obejrzał. Pozdrawiam

klotz

Jedno i drugie zbieram,ale z lektorem nie dasz rady znależć Robowara bo tylko ja mam,ja nie oglądam filmów z napisami bo to tak,jak by film nigdy nie powstał,chybaże w kinie,że jest obraz super ogromny i po pijanemu to jakoś zniose,Robowara mam zgranego z vhs na plyte i potem przestawianego lektora do plyty o lepszej jakości obrazu,nikt w Europie tego nie ma,bo gdyby ktoś miał to ktoś by już wrzucił do tej pory,skoor byś obejrzał wersje lektorową to dziwie się,dlaczego o nią nie walczysz

kozako22

Jak mam walczyć? Nie zależy mi aż tak bardzo, ja oglądam filmy w wersjach oryginalnych, a polskie vhs-y lubię z sentymentu - powracam do czasów młodości z Knapikiem czy Gajewskim.

klotz

a mi zależy bardzo,dlatego walcze zawsze, aby mieć każdy film unikatowy którego nie ma z lektorem na necie,ani w sklepach,bo lepiej mieć dobrą kopie takiej wersji,niż wiele lat czekać w nadzieji,że sklep zrobi łaske i wyda film,jak wyda to już nie ma satysfakcji,ze tylko ty coś masz,mam sporo takich unikatów lektorowych prócz Robowar,,także jest mi czego pozazdrościć

użytkownik usunięty
kozako22

co ty mi powiesz???
mam ten film:)i to za 20zł
,,kolekcjonerze,, za dychę,...
trzeba umieć walczyć o swoje

Nie znasz mniewiec nie oceniaj i nie wtracaj sie,ty masz to teraz dopiero a ja mam od wielu lat,się liczylo mieć wtedy,a ty musiałeś czekać wiele lat

użytkownik usunięty
kozako22

mam to od wielu lat, trzeba umieć walczyć o swoje

użytkownik usunięty
kozako22

wątpie że masz unikaty, jestem pewien że blefujesz

widze,że sie mścisz bo nie wyżebrales ode mnie tamtych filmów,mysl co chcesz,ja wiem swoje,ty swoje,jak pisalem nie znasz mnie,więc nic nie możesz powiedziec,tak samo jak ja o tobie,zbieraj sobie co lubisz,ale do mnie sie nie wtracaj

użytkownik usunięty
kozako22

a ja widze, że wciszkasz ludziom kity

Nie zgaduj w ciemno,bo nie wiesz nic,skoro nie byłeś i nie widziałeś co mam,nie możesz nic widziec,skoro nie znamy sie,nie ma nic gorszego niz ludzie wypowiadajacy sie na tematy,na ktore nie maja pojęcia,to jak by ś kupił w sklepie telewizor i powiedział,że daje dobry obraz nie podłanczając go w domu ,pisalem mysl co chcesz,a o mnie nie masz podstaw sie wypowiadać,ja Ci nie wchodze w parade,zbieraj sobie filmy,ale ode mnie sie odczep

użytkownik usunięty
kozako22

a ja widzę że piszesz o tematach na które nie masz bladego pojęcia

To udowodnij,że nie mam pojęcia cwaniackzu,bo widze,że cchesz nadal zgadywać i droczyc sie,ja droczyć sie nie mam zamiaru rób swoje,a do kogos sie nie wtracaj i nie oceniaj,jak nie znasz i nie wiesz i odczep sie ode mnie

użytkownik usunięty
kozako22

oki ,,kolekcjonerze,, postów , no bo filmów nie masz

Ok,nie mam w domu ani jednego filmu,nie mam nic,ty masz wszystko i ciesz sie

kozako22

Tobie nie nalezy zazdroscic tylko wspolczuc psychopato ... Kilka lat temu dorwales moj numer gadu gadu z mojego profila na filmweb i wciskales mi te same historyjki z roznych kont na gg [w celu unikania blokady], probujac mi opylic ripy przez dlugi czas, ktorych juz dawno nie zbieralem. Ignorowanie ani blokady nie pomagaly, bo systematycznie co kilka tygodni mialem od ciebie nowe wiadomosci z innych kont. Jestes czlowieku chory i to w najostrzejszym tego slowa znaczeniu. Identyczny sposob pisania, identyczny psychol. Na youtube wrzucasz sample pojedynczych filmow i szukasz frajerow na wariata, myslac ze uda ci sie im cos wcisnac. Innemu doradzilbym, zeby sie leczyl, ale jesli chodzi o ciebie to wiem, ze na to jest juz i tak za pozno, bo twoja choroba dala mi sie mocno we znaki przez ten czas, ktory mnie napastowales.

aproxx

ode mnie wiele lat temu on chcial kapitana planete i inne filmy,ma bledne myslenie,bo robowara ma kilku kolekcjonerow,tlyko oni nie chwala sie tym,nie ma tak,ze jedna osoba w europie ma,skoro robowar chodzil na vhs po gieldach

aproxx

spokojnie aproxx,szkoda nerwow na ludzi z internetu,nie ma sensu tez obrazac sie wzajemnie,bo przechwalanie sie na sile to jeszcze nie choroba psychiczna a powiedzialbym upor albo infantylnosc,nie wiadomo kto to wrzucil na youtube,bo te filmy ma kilku kolekcjonerow,np demoniczny wiatr ja mialem, wraz ze znajomymi ze spolki ,a na gg masa ludzi pisala do mnie i znajomych tez przechwalajac sie w podobnym stylu jak ten kozako22,zwlaszcza w soboty pijani albo nacpani(chwalic sie mozna,to nie jest zabronione)-nic nowego,,pozatym swiat nie konczy sie na lektorze,bo sa ludzie ktorzy akceptuja filmy tylko z napisami ,wersje lektorowe sa tylko dla fanow lektora,a zazdroscic niestety jest czego,bo szukamy ze znajomymi z parafii tych wersji z youtube(bo my akurat kochamy lektorów polskich,) i innych wersji tez róż.nych szukamy(trudno to znalezc),zwlaszcza jak ktos na vhs chce(bo prawie wszyscy powyrzucali kasety na smietnik,poza niewielka grupa ludzi u ktorzych vhsy leza na strychach i w piwnicy,ktorzy olewaja to),ale trzeba sprawdzac po olx i allegro i nie tracic nadzieji,tez istnieje mozliwosc,ze doczekamy sie oficjalnego wydania w sklepach wielu unikatow(mimo,ze ja osobiscie na to nie licze)

klotz

ciekawe,czy robowar i strike commando wyjda na blu ray

klotz

jestem w trakcie zalatwiania robowara z lektorem(podobno tomasz knapik),jak mi sie uda do wrzuce sample na youtube

maciek27

Był niedawno na Allegro sprzedany za bagatela 1300 zł o ile pamiętam. Czemu sample? Wrzuć całość np. na CDA.

klotz

nie umiem wrzucac,potrafie tylko pobierac,pozatym nie udalo mi sie zalatwic,bo kolekcjoner,ktory go ma chcial 6000zl za wersje z lektorem,a ja nie pracuje za granica dlugi czas i nie stac mnie juz tyle zaplacic ,bo skonczyla mi sie bardzo wysoka pensja od powrotu do pl,szukam kogos innego,kto ma i sprzeda taniej niz tamten,jak zalatwie za 100zl to dam panu,a jak bede musial zaplacic duzo drozej to wtedy nie-bo nie zamierzam nikogo sponsorowac,kazdy pracuje i powinien placic za siebie jak sie cche dobrych unikatow,a nie po ludziach żebrac ,nauczylem sie wysylac filmy w calosci na meila,poczta gmail umozliwia wysylanie filmow duzych rozmiarow bez dzielenia ani konwersji,wysle panu robowara jesli nie za drogo go dostane,tylko musi pan zalozyc konto sobie na gmail.Tez nie z kazdym mozna sie dogadac,bo spotkalem juz takich,ktorzy maja robowara,a nie cchieli sprzedac,dlatego ze im sie nie chce bawic we wrzucanie.klimat robowara psuje robot-jak moze robot byc w latach 60-70 na wojnie? ja robowara chce tylko przez wzglad na role reb brown,(nie lubie filmow o robotach,poza zaakceptowanymi terminator 1 i robocop).Pozdrawiam klotz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones