PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 742
oceny
7,6 10 1 28742
7,7 21
ocen krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

film po raz pierwszy obejrzałam miesiąc temu i od tego czasu sięgnęłam po niego chyba z 10 razy, a muzyka towarzyszy mi codziennie ;) film jest genialny, a ja chyba lecę szukać psychiatry, gdyż podnieca mnie facet w pończochach :D

fiszkaa70

To jest kultowy już film, którego grzechem jest nie obejrzeć, Czy usłyszę Amen !?!? :D. " a ja chyba lecę szukać psychiatry, gdyż podnieca mnie facet w pończochach :D" Współczuję twojemu chłopakowi :p, jeżeli wiesz co mam na myśli ;).

ocenił(a) film na 10
D3Mania

amen :D też mu współczuję, bo już miałam w planach zrobienie go na franka :3

ocenił(a) film na 3
fiszkaa70

Film kultowy ale nie rozumiem za co, był tragiczny i głupi, sceny to jakiś joke, jeśli ktoś w tym filmie widzi jakieś przesłanie to jestem ciekaw kiedy. Film zagrany świetnie ale gdyby powstał dziś myślę że miałby jedną gwiazdkę. Za to piosenki świetnie i ściągam soundtrack.

ocenił(a) film na 10
theart

Przesłanie jest takie, że transwestyci pochodzą z kosmosu... A tak na serio to pokazuje bardzo dobrze, jaką pustkę w sercu, niszczenie relacji międzyludzkich przynosi duża rozpusta, sodomia itd., wskazuje na to zakończenie filmu

fiszkaa70

https://www.facebook.com/Men-in-Pantyhose-115812976951473/

ocenił(a) film na 9
fiszkaa70

No Frank jest świetny :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones