PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9197}

Rodzina Addamsów 2

Addams Family Values
7,2 41 571
ocen
7,2 10 1 41571
7,1 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów 2
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów 2

Bardzo mi się ten film spodobał - nie ma to jak klasyka czarnych komedii. Moją ulubioną
sceną jest jednak, ta na początku filmu, gdy Wednesday i Pugsley czekają w szpitalu na
urodzenie Puberta i słuchają opowieści małej słodkiej blond dziewczynki: "I wtedy mama
pocałowała tatusia, anioły powiedziały bocianowi a bocian sfrunął z nieba i zostawił brylant
pod liściem kapusty. A brylant zamienił się w dziecko". Pugsley odpowiada "Nasi rodzice też
będą mieli dziecko". I wtedy najbardziej rozbrajająca, prosta odpowiedź Wednesday
"Uprawiali seks". Epickie! Wednesday jest bezkonkurencyjnie moją ulubioną postacią -
zimnej, oschłej, spokojnej dziewczynki, która inteligencją przekracza wszystkich swoich
rówieśników. 10 na 10!

natala13gatito

Zaiste - epicki dialog
:D

Film 8/10
Stare dobre czasy... :)

ocenił(a) film na 8
natala13gatito

Najlepszy to jest emocjonalny monolog Gomeza na komisariacie policji. A zwłaszcza jego zakończenie i wtrącenie Morticii.
"- Widziałem potworne larwy żerujące w najciemniejszych zakamarkach ludzkiej duszy!
- Są na obozie."
To zdecydowanie mój ukochany cytat. :)

ocenił(a) film na 9
Elvus

Tak!też uwielbiam ten moment:
"- Widziałem potworne larwy żerujące w najciemniejszych zakamarkach ludzkiej duszy!
- Są na obozie.

ocenił(a) film na 9
Elvus

Tak, ten fragment jest świetny :)

ocenił(a) film na 8
natala13gatito

Fakt - epickie sceny i dialogii .

Fajna była tez akcja gdy cała rodzina przychodzi do domy Debby i Festera i chcąc rozmawiać z Festerem , ale Debby im niepozwala .
W tym momencie Morticia mówi :
-Posunęłas się za daleko . Pozbawiłaś go ducha . Odciągnełas go od nas . To mogłabym ci wybaczyć . Ale Debby ...
-Co?!
-Pastelowe kolory ?

ocenił(a) film na 7
wera20108

To z pastelami bylo swietne. Ja bardzo lubie sceny z debby i festerem np w restauracji kiedy fester wlozyl sobie marchewki w nozdza podczas tanca gomeza i mortichi i pozniej kombinowal co by tu jeszcze i kiedy debby sie na niego spojrzala to z blaku laku z owu probowal sobie je wlozyc w nos. albo kiedy fester mowi do debby: give me a kiss. A ona na to: give me twenty odchodzac a fester szuka po kieszeniach kasy.

ocenił(a) film na 9
wera20108

Tak!Znakomite!
Pastele!!! :D

użytkownik usunięty
natala13gatito

- Gomez?
- Cara mia?
- Wspaniałe wieści. Będę miała dziecko. Teraz.
Pierwszy tekst Morticii i już genialny:)

ocenił(a) film na 9

A mi się bardzo podobał moment, w którym Wednesday i Pugsley chcą uciec z obozu. Zostają złapani i cała grupa śpiewa im Kumba-Yaa. Ten strach w ochach Wednesday.....Bezbłędne:)

ocenił(a) film na 9
monikar504

Piękna scena!!! :D

ocenił(a) film na 10

najlepsze :D

ocenił(a) film na 9
natala13gatito

Jeszcze Debbie i jej zwierzenia:
"Nie chcę nikogo skrzywdzić. Nie lubię nikogo krzywdzić. Nie czerpię z tego przyjemności. Nie lubię pistoletów, bomb, krzeseł elektrycznych. Ale czasami ludzie po prostu nie umieją słuchać. I wtedy muszę użyć perswazji.
Moi rodzice - Sharon i Dave. Kochani i hojni. Wszystkim, czego pragnęłam, była Barbie Balerina. W różowej spódniczce. Miałam urodziny. I wiecie, co mi dali?!?! BARBIE MALIBU! A ja byłam właśnie baleriną. Oto, kim byłam. Dlatego musieli odejść..."

I później ten płonący dom...

Albo Debbie i Fester:
F: Jestem jej mężem!
D: Fester!
F: Daj buziaka!
D: Daj dwadzieścia dolców!

Ogólnie cały ten film jest genialny :).

_Olinka_

I wtedy muszę użyć perswazji.... i slajdów :D

ocenił(a) film na 9
MikeyS

Haha, otóż to xD.

ocenił(a) film na 7
natala13gatito

Wednesday jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o świetne teksty w tym filmie. Np. kiedy opiekunka mówi do rodzeństwa, że pewnie wolały jak było ich tylko dwoje, a Wednesday wymownie potrząc na brata: "Albo mniej". Albo kiedy podchodzi do niej dziewczynka na obozie i pyta dlaczego Wednesday ubrana jest jakby jechała na pogrzeb - przecież nikt nie umarł. A Wednesday z tą swoją kamienną twarzą: "...Poczekaj".

ocenił(a) film na 9
niewiarygodny

Zdecydowanie!
Christina Ricci wymiata w tym filmie!!!
Uwielbiam na nią patrzeć i to bardzo uważnie i jej słuchać!

ocenił(a) film na 10
natala13gatito

Morticia: Wednesday jest w tym wieku, kiedy myśli się tylko o jednym
Babka: Chłopcy?
Wednesday: Ludobójstwo
<3

ocenił(a) film na 9
amelinowa

Świetne! :D

ocenił(a) film na 9
natala13gatito

Tak!
Wednesday czyli Christina Ricci jest w obu częściach po prostu RE-WE-LA-CYJ-NA!!!!!!!!!!!!!

natala13gatito

"Nie umiem pływać"
Wednesday <3

ocenił(a) film na 10
natala13gatito

Ja po prostu kocham wszystkie momenty Gomez/Morticia <3

ocenił(a) film na 8
natala13gatito

- Zadam wam proste pytanie. Gdzie jest dziecko?
- Który kawałek?

Wednesday <3

ocenił(a) film na 10
natala13gatito

- Gomez co się urodziło?
- Addams.

Jeden z wielu mocnych momentów filmu. Normalnie kocham ten film.

ocenił(a) film na 10
jakubek0206

Cała scena kiedy dziecko "choruje" na złote loczki.

Dołeczki. Nie w moim domu!

Cheshire_Cat

No wednesday jest super, a tak to jeszcze sceny z debbie i Festerem były super, na przykład miesiąc miodowy :)

użytkownik usunięty
natala13gatito

Zdecydowanie miesiąc miodowy Debbie i Festera.
- Czy zrobiłbyś dla mnie wszystko?
- Oczywiście.
- Czy zginąłbyś dla mnie?
- Tak.
- A więc proszę!
Po czym Debbie wrzuca magnetofon do wanny.

ocenił(a) film na 7
natala13gatito

-Panna Jellinsky, nowa niania. Co się mówi?
-Miej się na baczności.
Wednesday ma genialne teksty :D

natala13gatito

Ja nawet mogę się pokusić o to, że był lepszy od jedynki. W 2 było dwa razy więcej czarnego humoru. Scena w komisariacie była genialna, kiedy Gomez opowiadał o urokach zwyczajnego życia ze strachem w oczach. Ale takich scen było więcej i ciężko wybrać jeden fragment, tak jakby miał problem z tym Hannibal mając na stolę Matt Preston.

natala13gatito

debbie do festera - Ty nie jesteś materiałem na męża ale materiałem do badań
fester do diebbie- tzn. że mnie nie kochasz?

ocenił(a) film na 10
natala13gatito

Cały film jest genialny. Ale po wstawce: ,,Gomez, tylko spójrz, On ma oczy mojego ojca! "- ,,Wyjmij mu je z buzi"
Nawet moja mama nie mogła przestać się śmiać

ocenił(a) film na 10
natala13gatito

Kiedy Wednesday i Pugsley przyjeżdżają na oboż i od razu rzucają się w oczy Amandzie Buchman:
- Dlaczego jesteście tak ubrani.
- Jak? - pyta Wednesday.
- Wyglądacie jakbyście szli na pogrzeb. Jakby ktoś... umarł.
- Poczekaj chwilę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones