PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024789}

Romans Idy

Ida regénye
6,1 199
ocen
6,1 10 1 199
Romans Idy
powrót do forum filmu Romans Idy

Po 10 minutach chciałem zakończyć seans,a jakoś tak się stało,że tego nie zrobiłem.
Coś co nie miało prawa mi się spodobać w końcu mnie ujęło.
Niezbyt mądry,ale lekki,zabawny i koniec końców uroczy film.
Chyba będę musiał skorzystać z usług psychoanalityka bo sam sobie z tym nie poradzę :)
Pozdrowienia i ukłony.

ocenił(a) film na 3
clarencefilmweb

no i zachęciłeś :D

ocenił(a) film na 7
iwonrud

Rzeczywiście „uroczy” to dobre słowo :)

ocenił(a) film na 7
iwonrud

Miło,że Cię zaintrygował mój wpis,ale najważniejsze czy Ci się spodobał ? Jeśli niekoniecznie to złóż to na karb mojego ogłupienia :)

ocenił(a) film na 3
clarencefilmweb

Niestety nie za bardzo, uważam, że zmarnowany potencjał. Sama historyjka urocza, ale źle napisana, do tego fatalnie zagrana przez główną bohaterkę. Ja też mam filmy, które mnie chwilowo "ogłupiły", więc nie ma sprawy ;) Fajnie było posłuchać węgierskiego :)

ocenił(a) film na 8
iwonrud

Ale przepiękna muzyka:) Może dzięki niej oglądaliście do końca? Muzyka robi klimat, sama fabuła-lekka, z dala od politycznych i kryminalnych brudów, więc?

ocenił(a) film na 3
magdalenawolanin_filmweb

Lubię polityczne i kryminalne brudy, więc ich brak nie jest zaletą. Obejrzałam z rozpędu i dla węgierskiego języka. Bardzo mi ten film przypomina produkcje wyświetlane kiedyś na Hallmark Channel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones