PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411526}

Romeo i Julia - Złączeni pocałunkiem

Romeo & Juliet: Sealed with a Kiss
5,4 117
ocen
5,4 10 1 117

Romeo i Julia Złączeni pocałunkiem
powrót do forum filmu Romeo i Julia - Złączeni pocałunkiem

Litości. Jak zobaczyłam grafikę, to pomyślałam sobie, że animacja z 1999 roku... Te "pocałunki" i scenariusz na stronę A5 powaliły mnie na kolana. 1/10

ocenił(a) film na 4
ssasa

To prawda, nie było wielkiego zaskoczenia. Ale jest przyjemna w oglądaniu :).
Pozdrawiam :D

ssasa

Ten film jest okrutnie nudny. Ledwo przesiedziałam do końca seansu. Nastrojowość zdarzeń umyka co kilka sekund przez wymyślne i niezorganizowane postacie. Foki nie wyglądały na foki. A ten zielony "Książę" - słoń morski, to przy Julii wyglądał jak pedofil. Zakończenie może miało być w stylu Disneya, lecz w tym przypadku nie obchodziło mnie nawet co stanie z głównymi bohaterami. Kreska to żenada. Miałam wrażenie jakby rysownicy przyglądali się prawdziwym zwierzętom przez zamglone okulary, nie rozpoznawali kształtów, niestety zaledwie ich zarys. Co do dubbingu, jest na bardzo niskim poziomie. Nie współgra z pyszczkami postaci. Najbardziej irytująca wydała mi się złota rybka, której przyspieszono głos, ale tym samym utrudniono jej przekaz. Nie zrozumiałam jej słów. Porażką zaś są całkowitą piosenki. W pewnym momencie złota rybcia pyta Romea czy ma mu coś zaśpiewać - pytała dwa razy, a ja pomimo milczenia Romea odpowiadałam "nie" - nadzieja matką głupich, nie wysłuchała mnie, ku mojej rozpaczy zaśpiewała. Jest jednak jeden fragment piosenki zaśpiewany przez Julię w gwieździstą noc, zasługuje on na chwilę uwagi, lecz tylko chwilę bo po kilku sekundach znowu zamienia się w makabryczne stękanie. Nie wiem komu polecić ten film. Można go sobie spokojnie odpuścić. Dzieciom zaś przeczytać bajkę o Romeo i Julii, niżeli siedzieć nad zniekształconymi obrazami zwierząt i marnym wokalu.

ssasa

Sam pomysł filmu jest beznadziejny. Dramat na bajkę? Toż to totalny gwałt na całym Romeo i Julia. Oprócz tego brak podobieństw do książki. Dlaczego książe zamiast Parysa? Gdzie jest Tybalt? Gdzie jest cokolwiek? Wkurzające jest też zakończenie. 2/10

xPatra17000

TO MA BYĆ BAJKA DLA DZIECI !!!!! A NIE FILM DLA DOROSŁYCH! DZIECKO NIE ZROZUMIAŁO BY FABUŁY PRAWDZIWEJ KSIĄŻKI A BAJKA JEST NAPRAWDĘ SUPER I NIE ROZUMIEM DLACZEGO WSZYSCY SIĘ JEJ TAK CZEPIAJĄ

ssasa

Polecam recenzję niejakiego Boba Thomasa na youtube podaję link:

http://www.youtube.com/watch?v=rHCxPAviGkc

Enjoy;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones