PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 419
ocen
7,5 10 1 61419
6,9 11
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

Błędów jest na pewno cała masa. Najbardziej rażący błąd w scenariuszu jak dla mnie to ten
gdy po pościgu auto z Seamus, Dierdre i Gregorem spadło w dół niedokończonej
estakady. Sam i Vincent zamiast zejść po walizkę gapią się jak cielęta na malowane wrota i
pozwalają uciec Gregorowi. Wysokość nie była jakaś porażająca, co więcej stał kontener z
piaskiem. To było tak głupie, że aż mi się smutno zrobiło.

ocenił(a) film na 7
STRFTone

Może przesadzam, ale mnie dziwna wydała się scena przyjazdu do domu Jeana-Pierra, gdy obskoczyły ich psy przed zamkniętą bramą wjazdową. A potem otwarła się brama i wjechali na podwórko.
Dlaczego psy biegały przed zamkniętą posesją a nie w środku niej? Jak się ma psa stróżującego, to się go raczej trzyma na podwórku, a nie na zewnątrz...
No, ale może się czepiam.

ocenił(a) film na 9
milla_3

Psy wybiegły po otworzeniu bramy ;]

użytkownik usunięty
STRFTone

Może obawiali się, że auto wybuchnie... Tak tylko sugeruję.

ocenił(a) film na 9
STRFTone

STRFTone dla mnie ta scena nie była głupia. Po pierwsze BMW zaczęło się palić i groziło wybuchem tak więc zgadzam się ze smokulcem. Po drugie zeskoczyć z estakady też było niebezpieczne bo skąd mieli oni mieć pewność, że w rozbitym aucie ktoś przytomny (sam zauważyłeś, że spadło na hałdę piachu) nie potraktuje ich błyskawicznie serią z pistoletu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones