PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 442
oceny
7,5 10 1 61442
7,0 12
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

oglądałem go po "Gorączce" i "Ronin" jest o wiele gorszym filmem, chyba że ktoś lubi
sensacyjne bajki to polecam ;)

adraso

No nie, jak możesz stawiać "Gorączkę" nad "Ronina"? Mamy tu historię, niewiadome, rewelacyjne sceny akcji (widziałeś gdzieś podobny pościg samochodowy pod prąd?), aktorstwo (De Niro jest w swoim żywiole). Fakt, w "Gorączce" również te elementy występują. Jednak nie trzyma tak, jak to się szumnie określa, w napięciu, a finałowa scena, kiedy Pacino i De Niro biegają bezsensownie i próbują się zabić, jest gwoździem do trumny tego filmu. Dla mnie "Ronin" jest przykładem, jak można zrobić dobry film sensacyjny, w którym nie zawierałyby się tylko strzelaniny, fruwające samochody i półnagie kobiety. Co do "Gorączki", to widziałam film dużo później, byłam uszykowana na bógwiejakwspaniałe widowisko, a tu straszny zawód.

ocenił(a) film na 8
Budziol

Budziol ma racje,Ronin to klasyka,a pościg jest genialny!

adraso

Ja sie zgadzam zdecydowanie z adraso. Ludzie nie przesadzajcie z tym ze "Ronin" byl lepszy od "Goraczki", rzeczywiscie podobal mi sie troche ten poscig ale reszta byla srednia, tak jak w setkach innych filmow z akcja.

ocenił(a) film na 6
jareczekck90

oczywiscie, ze goraczka byla lepsza. mniej tam hollywoodzkiego chaosu a więcej rzeczowej i poważnej rozkminki. w roninie to taka troszkę tania sensacja, pościg pod prąd przez pół miasta?

ocenił(a) film na 4
adraso

Zgadza się Ronin to o wiele niższa półka....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones