PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 442
oceny
7,5 10 1 61442
7,0 12
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

Dobry ..

ocenił(a) film na 8

Ciekawe postacie, zwroty akcji, odpowiedni klimat, dobrze zrobiona akcja, a nie jak w jakichś wyścigach typu Szybcy i wściekli, dobry zestaw De Niro + Reno, damska rola także niezła, ciekawe widoki na lodowisku, tylko szkoda mi nie do końca wykorzystanego potencjału Seana Beana, został obsadzony w "takiej sobie" roli, liczyłem tu akurat na trochę więcej, bo świetnie się sprawdził w roli czarnego charakteru w GoldenEye ..
7,5 /10

SzymonS1

Pewnie też oglądałeś wczoraj na tvnie :) Myślicie, że na prawdę Sam był agentem? Ja to odebrałam tak, że tylko jej tak powiedział, żeby odjechała.. Ale z drugiej strony na koniec nie mówiłby, że nie wróci tylko ją znalazł?

ocenił(a) film na 8
Mi Mi

Tak oglądałem wczoraj , ja uważam że jednak był tym agentem CIA i ten jego udział w grupie zebranych ludzi był od początku zaplanowaną akcją, końcówka sugeruje też że Vincent mógł wiedzieć o poczynaniach Sama .. choć oczywiście nie musiało tak być bo tytułowy Ronin to samuraj bez swojego pana czyli nawiązanie do głównego bohatera (Sam już jako były agent bez swojej instytucji) jest to też trochę zagadkowy film .. ( a wiesz, zerknąłem na twój profil i widzę że raczej sporo filmów nie oglądasz .. )

SzymonS1

Aa no moze i tak byc. mi film sie podobal, racja zagadkowy, no i wez tu dojdz do sedna, raczej nie lubie jak nie do konca ogarniam watek i u mnie to jest minus. (Ogladac to ogladam bardzo duzo, raczej gdzies mam zaznaczanie tu tego. Kiedys potrzebowalam zalozyc konto i tak zostalo a to moj moze trzeci komentarz.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones