PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 442
oceny
7,5 10 1 61442
7,0 12
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

Bourne'y i te najnowsze pseudobondy powinny się z tego filmu uczyć. Klimat, napięcie, realizm, wspaniała muzyka, świetna intryga i na dokładkę prawdziwa śmietanka aktorska... A pościg ulicami Paryża to po prostu czysta poezja. Dowód na to, że można robić znakomite sceny akcji bez oczojebnego montażu. No i jedna z ostatnich świetnych ról De Niro, który - co mnie bardzo boli - ostatnimi laty rozmienia się na drobne w gniotach typu "Zawodowcy". Podobnie Pacino. Wierzę, że ich obu stać jeszcze na wielkie role.

Stranger

Czy to jest takie ciekawe, że każdy może być podwójnym lub potrójnym agentem, że wszystko jest takie tajne, że nikt nikomu nie ufa ? Nigdy nie lubiłem takich filmów. Liczyłem, że ten w lepszej obsadzie będzie inny ale nic z tego. Film schematyczny, przewidywalny i mdły. Nie ratują go dobrzy aktorzy. 4/10.

pozdr Filozof71

ocenił(a) film na 10
Stranger

Mi właśnie sie wydaje że na tej szarości i nudzie jak to określacie polega realizm tego typu filmu. Pewnie gdyby to była rzeczywistość dialogów byście wogole nie uslyszeli albo nie zrozumieli, i dostali deprechy.
Moim zdaniem film bardzo dobry, świetne pościgi, a po komentarzach widać że film ogladaly osoby ktore poprostu nie lubią kina akcji. To tak jakbym nie lubiący muzyki rockowej oceniał album nirvany czy metalowej nie znam sie na tym. Wczoraj odkryłem że w scenie ostatniego pościgu nawet jest nagrany świst powietrza charakterystyczny wlasnie w momentach gdy przejezdza sie pod filarami szybko.
Z racji na akcję i klimat tego filmu którego wiekszosc nei rozumie, ogladalem juz go kilka razy i za jakis czas tez z checia obejrze

Stranger

zgadzam sie z autorem tematu, świetne kino, pościg porównywalny do Pościgu z filmu transporter, ale tutaj jednak lepszy :D
Dla fanów Audi A8 Polecam :D

ocenił(a) film na 9
5476

również chciałbym przyklasnąć tej opinii:] a jeśli mowa o samochodach to brało w tym filmie udział Audi S8:) pozdrawiam

bacus1

Film dla fanów A8 ? Audi A8 sie albo ma lbo jest sie dupkiem który moze sie tylko onanizowac jak oglada z nim filmy. Dobre sobie, zal mi Was.

pozdr Filozof71

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones