PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 442
oceny
7,5 10 1 61442
7,0 12
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

Szkoda ale film jest kiczem , zwykleym kinem akcji i niczym wiecej . Miejscami zenuje powtarzajcomi sie tekstami , jedynie scena poscigu wypadla w miare ciekawie

użytkownik usunięty
Geralt

Trzeba sięgnąć głębiej!!!
Jak czytam wasze opinie to widze, że widzicie w tym filmie tylko dobre kino akcji! Jednakże akcja, efekty, pościgit itp. nie stanowią rdzeniu filmu. Już sam tytuł dużo mówi. Jego wyjaśnienie znajduje się w trakcie filmu! RONIN! Kto uważnie oglądal byćmoże odnalazł analogiczność tych upadłych samurajów z głównymi bohaterami. Na pierwszy rzut oka wysuwa się akcja, jednak rdzeń stanowią relacje międzyludzkie. Film jest swojego rodzaju protestem przeciwko zastanej rzeczywistości, w okresie po zakończeniu zimnej wojny. Te efektowne pościgi, wartka akcja, sa jedynie maską! I to mi się w tym filmie podoba!!!!!!

Geralt

czesciowo sie zgodze
film az aki zly nie jest, mi sie na przyklad podobal, a scena poscigu naprawde byla swietna ... lecz coz kazdy ma inne gusta

Geralt

czesciowo sie zgodze
film az aki zly nie jest, mi sie na przyklad podobal, a scena poscigu naprawde byla swietna ... lecz coz kazdy ma inne gusta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones