PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 759
ocen
6,9 10 1 27759
5,6 5
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

Co za debilizm

użytkownik usunięty

Taki świetny film ma ocenę 7,5 a tymczasem akademia policyjna 8,4 komando 8,2 nawet ultradenny amerykański ninja ma wyższą notę. Teoretycznie powinno się szanować opinie innych ludzi, ale jak widzi się takie coś przestaje się wierzyć w tą zasadę. Administratorzy tej strony powinni wymusić na filmwebowcach ponowną rejestrację z tym, że teraz oprócz podania paru danych, powinno się wymagać wypełnienia testu na inteligencję, którego wynik decydowałby o tym czy osoba rejestrowana ma prawo oddawać głosy.

Czemu mam wielką ochotę się pod tym podpisać?
Wiesz, nawet nie chodzi o to, że ludzie stawiają dziesiątki filmom...hmmm... no powiedzmy takie, które pozostawiają wiele do życzenia (czyt. efekty specjalne, strzelaniny, ładne laski, przypakowani faceci, zero treści, przesłania, ciężkostrawne żarty), ale dla mnie najbardziej denerwujące jest to, że weźmie Ci takie wejdzie na stronę, np. "Rozpsutnika" i postawi 1 z czystej złośliwości, albo widział 10 minut, film nudny, głupi i generalnie pacjet filmu nie zrozumiał.
Żeby coś oceniać trzeba to poznać kurde w morde! :P

ocenił(a) film na 10
Przyjmie_role_mima_w_tea

No cóz lusze tacy są wolą ogladac bezsensowne strzelaniny, przeklaństwa itp. "Rozpustnik" wywarł na mnie niesamowite wrażenie. BRAWO dla Johnny'ego Depp'a, uważam, że za ta role powinien dostac Oscara. Wstrzasajace były szczególnie ostatnie momenty filmu.Wspaniała muzyka i charakteryzacja (dlaczego nie była chociaż nominowana do Oscara?) Życie Rochestera było niewątpliwie bardzo intensywne, ale krótkie. Po obejrzeniu tego filmu zastanawiałam sie czy lepsze jest zycie krótkie ale bogate czy też długie ale szare? Wiele ludzi uważa, że nie liczy sie długośc życia ale jakosć. I tu nasuneła mi sie jeszcze jedna myśl, Rochester pomimo tego, że miał bogate, ciekawe zycie, oddawał sie przyejmnościa, tak naprawde nie był szczęśliwy.Co Wy o tym sądzicie?? Czy człowiek, który tylko oddaje sie przyjemnością jest szczęśliwy? Ale to oczywiscie zalezy tez od tego co kto uważa za szczęście ;)

ocenił(a) film na 10
malina_15

*ludzie
z góry przepraszam wszystkich za moje literówki :):)

ocenił(a) film na 8
malina_15

Malina, mialem podobne refleksje na temat zycia do Twoich...i uwazam ze lepiej zyc krotko a intensywnie;p niz dlugo a w nudzie. Co do tego czy byl szczesliwy, uwazam ze byl w momencie kiedy uczyl Lizzy sztuki aktorskiej i kiedy ja widywal.

ocenił(a) film na 10
winiar_17

Ten film to MINIMUM 10/10 :)
szkoda że nie można więcej... :)

ocenił(a) film na 10

Całkowicie sie z Wami zgadzam! :) To niedorzeczne że TAKI film jest oceniany tak nieprzyzwoicie nisko, skandal. Najgorsze jes właśnie to, że kretyńskie filmy są w rankingu wyżej. Tylko wyć do księżyca!

ocenił(a) film na 5

Wyjątkowo się z Tobą zgodzę. Film jest genialny.

ocenił(a) film na 7
_Ja_

By film mógł być uznany za arcydzieło musi zyskać uznanie jak najszerszej grupy widzów. Rozpustnikowi nigdy się to nie uda ze względu na to iż jest to trudny film.
Oceny na filmwebie niech was nie denerwują, przecież ludzie inteligentni nie sugerują się ocenami lecz opiniami, nie wielu jest ludzi którzy wystawili by temu filmowi ocenę niższą niż 6 podając przy tym na forum jakieś rozsądne uzasadnienie .

Moim zdaniem arcydziełem jest taki film, który łamie wszelkie bariery, film który podoba się głupiemu i mądremu, taki w którym jak największa liczba ludzi znajdzie coś dla siebie.

Takich filmów jest niestety naprawdę bardzo mało i napewno Rozpustnik się do nich nie zalicza

użytkownik usunięty
Morison

Masz rację nie powinienem przejmować się oceną na filmwebie ale akurat w tym jednym przypadku jakoś nie mogłem wytrzymać.

ocenił(a) film na 9

nie ogladałam tego filmu, ale weszłam tu zobaczyć o cym on jest i jak się wypowiadają na jego temat ludzie;ptzn nigdy nie brałam pod uwagę wypowiedzi filmwebowiczów bo w końcy o gustach sie nie dyskutuje;p ale podpisuje się po tym co napisałes dlaczego?? Jessica Alba 7,61 jodie foster 7,74 malutka róznica w średniej a jaka ogromna przepaść dzieli te dwie aktorki (no a Artur Żmijewski 7,76)!!!!!!!!!!!!!


wielejest filmów który jest świetnie zagrany, zrobiony... ma niższą i to duzo niższa note od tandetnie zagranego filmu, z beznadziejna fabuła ale za to z jakze pieknymi aktorkami i aktorami;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones